خانه > بلیط هواپیما>

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف🚀1402/05/31 | ایلیا گشت

همانطور که همه می دانید، مشهد، بارگاه امام هشتم، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و نجف، زیارتگاه امیرالمونین علی (ع) است. به همین دلیل زائران بسیاری برای ترتیب دادن سفری زیارتی – سیاحتی به این دو شهر سفر می کنند. در نجف و کوفه اماکن زیارتی و دیدنی بسیاری وجود دارد. تمام این بناها با هنری سرشار و به زیبایی ساخته و تزئین شده اند. در کاشی کاری و آیینه کاری ها، ذوق معماران به وضوح، خود نمایی می کند. برای تماشای آنها و زیارت ائمه علیهم السلام، چمدان خود را ببندید و یک بلیط هواپیما مشهد نجف تهیه کنید. برای بازگشت آسان به شهر خود، پیش از سفر، بلیط هواپیما نجف مشهد را نیز خریداری نمایید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد نجف چه زمانی است؟

با توجه به آب هوای گرم و خشک عراق بهترین زمان برای سفر از نظر شرایط جوی فصل بهار و پاییز می باشد که در این زمان بلیط هواپیما نجف با قیمت بالایی به فروش می رسد اما شما می توانید در فصل های تابستان و زمستان بخاطر شرایط جوی بلیط ارزان هواپیما مشهد نجف را خریداری نمایید.

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در مناسبت ها مذهبی فارغ از شرایط جوی و آب و هوا به علت تقاضای بالای مسافران برای سفر به نجف علاوه بر اینکه قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف بالا می رود هزینه های رزرو هتل و گردشگری نیز با افزایش مواجه می شوند. همچنین توجه داشته باشید که به علت شرایط امنیتی و نظامی کشور عراق توصیه می شود که سفر های خود را به صورت گروهی انجام دهید. می توانید با رزرو تور نجف به صورت گروهی و با اطمینان خاطر به شهر زیارتی سیاحتی نجف سفر کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف تاثیر گذار هستند که در ادامه چند نمونه از مهم ترین آن ها را برای شما نام خواهیم برد.
هنگام خرید بلیط هواپیما حتما به تاریخی که قصد خرید بلیط دارید توجه کنید در زمان های خوش آب و هوا،مناسبت های مختلف و بازه هایی که تقاضا مسافران در آن زمان برای سفر به آن مقصد زیاد است بلیط ها با افزایش قیمت همراه می شوند. سفر به نجف در فصل پاییز و زمستان و مناسبت های مهم مذهبی به نسبت گران تر خواهد بود.

بعد از انتخاب تاریخ سفر باید ایرلاین خود را انتخاب کنید. ایرلاین ها با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهند قیمت های مختلفی دارند. کلاس پروازی هم در کنار انتخاب ایرلاین بسیار مهم است. اگر قصد دارید سفر ارزان تری داشته باشید از کلاس اکونومی و در غیر این صورت کلاس بیزینس و فرست را در لیست انتخاب هایتان قرار دهید

و در آخر به این نکته اشاره کنیم نوع بلیط سیستمی و یا چارتری اخرین موضوعی است که هنگام تهیه بلیط هواپیما نجف بر قیمت آن تاثیر گذار است. شما می توانید از سایت ایلیا گشت اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد نجف کنید و با توجه به کلاس پروازی و تاریخ رفت و برگشت بهترین بلیط را برای خود تهیه کنید.


سوالات رایج در مورد پرواز نجف از مشهد

مدت زمان پرواز مشهد نجف چقدر است؟

مدت زمان پرواز به طور میانگین 2 ساعت و 15 دقیقه است اما با توجه به نوع ایرلاین و توقف در مسیر، زمان سفر تغییر می کند.

فاصله هوایی مشهد تا نجف چقدر است؟

1477 کیلومتر معادل 918 مایل

کدام ایرلاین ها از مشهد پرواز مستقیم به سمت نجف دارند؟

ماهان
ایران ایر
قشم ایر
تابان

اماکن دیدنی نجف کدام است؟

حرم حضرت علی (ع)
قبرستان وادی السلام
مسجد کوفه
خانه امام علی (ع)
مسجد سهله
مقبره میثم تمار