خرید بلیط هواپیما ایروان تهران با بهترین قیمت | ایلیا گشت

خانه > خرید بلیط هواپیما ایروان تهران با بهترین قیمت | ایلیا گشت

سفر به ارمنستان در هر فصلی دارای جذابیت ‌های منحصربه‌ فرد خودش است. اگر شما در زمستان به این کشور سفر کنید می‌توانید ورزش‌‌های زمستانی و اسکی در ارتفاعات را تجربه کنید. اما اگر بیشتر دنبال آرامش و استفاده از هوای خوب و طبیعت زیبا هستید بهترین زمان سفر برای شما اوایل پاییز و اواخر بهار است زیرا تابستان‌های این کشور بسیار گرم است. اما با توجه آب و هوای این کشور اواخر ماه فروردین تا اوایل تیرماه و همچنین اواسط شهریور تا اوایل آبان ماه بهترین فصل برای سفر به این کشور است. با ایلیا گشت می توانید بلیط هواپیما ایروان تهران را با بهترین قیمت رزرو کتید.

بعضی از بهترین هتل‌ها در ایروان

هتل ماریوت: این هتل دارای امکانات رفاهی زیادی است اما مهم ترین ویژگی این هتل چشم انداز آن به میدان جمهوری و کوه آرارات است که از مهم ترین جاذبه های ایروان به حساب می آیند است.
هتل متروپل: این هتل در مکانی خوش آب و هوا و نزدیک به فرودگاه قرار گرفته است.
هتل آنی پلازا: این هتل در میدان شهر قرار دارد و از این رو دسترسی آسان تری به وسایل نقلیه خواهید داشت.
هتل شیراک: این هتل ۳ ستاره در حالی که دارای امکانات رفاهی خوبی مثل اینترنت رایگان، صبحانه رایگان، روم سرویس است برای اقامت بسیار مقرون به صرفه است.

از دیگر هتل های ایروان می‌توان به هتل ریپبالیک، ویلیج پارک ارمنستان، گرند و سیلاچی نام برد.

بلیط هواپیما ایروان تهران

روش‌های سفر به ارمنستان

  1. سفر زمینی با ماشین شخصی به ایروان
  2.  سفر با هواپیما به ایروان
  3. سفر زمینی با اتوبوس به ایروان
  4.  سفر به ایروان با قطار

سفر به ایروان با ماشین شخصی

اگر می‌خواهید با ماشین شخصی خودتان به ارمنستان بروید در مرحله اول باید گواهینامه بین‌المللی دریافت کنید و پلاک ماشین خود را نیز بین‌المللی کنید. برای رفتن به ایروان در ابتدا به تبریز سپس شهر جلفا و به مرز ایران و ارمنستان نوردوز بروید. فاصله رسیدن از تبریز به ایروان حدودا ده ساعت است بعد از ورود به ارمنستان یک مسیر کوهستانی حدود 383 کیلومتری را باید طی کنید تا به ایروان برسید.

جاده ای که شما برای سفر به ارمنستان به صورت زمینی طی می‌کنید بسیار زیبا و دیدنی است به همین دلیل می توانید در طول مسیر خود از زیبایی های اطراف نیز لذت ببرید. همچنین شما می‌توانید ماشین خود را به دلیل گران بودن بنزین در این کشور در مرز ایران و ارمنستان در مکانی امن پارک کنید و با وسایل نقلیه ای که در این مکان برای مسافران در نظر گرفته شده است به سفر خود ادامه دهید.

سفر به ایروان با اتوبوس

اگر می‌خواهید از مسیر زمینی زیبا و چشم نواز ایران به ارمنستان بدون دغدغه لذت ببرید و هزینه ی کمتری به نسبت راه های دیگر سفر به ارمنستان پرداخت کنید بهترین گزینه برای شما سفر با اتوبوس است. این اتوبوس های vip مجهز هستند و سفر خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورند. مسافران می‌توانند از دوپایانه غرب و بیهقی برا سفر از تهران به ایروان استفاده کنند. اما سفر با اتوبوس و ماشین شخصی خسته کننده و طولانی است و ممکن است برای برخی افراد که مشکل جسمی دارند بسیار اذیت کننده باشد.

سفر به ایروان با قطار

قطار مستقیم از ایران به مقصد ارمنستان وجود ندارد اما به راحتی می‌توانید از مبدا تهران با قطار به ایستگاه جلفا برسید. و پس از آن باید خود را به مرز نوردوز برسانید و با ارائه مدارک به خاک ارمنستان وارد شوید. از آن‌جا می توانید به وسیله ماشین‌های ایروان به پایتخت ارمنستان برسید.

خرید بلیط هواپیما ایروان تهران

یکی از آسان ترین راه‌ ها برای سفر به این کشور سفر با هواپیما است. شما می‌توانید به راحتی بلیط رزرو کنید و در زمان کمتری به ارمنستان برسید و زمان بیشتری برای گشت و گذار داشته باشید و از مکان‌های دیدنی این کشور بازدید کنید به همین دلیل اگر با بالاتر بودن هزینه ی سفر هوایی مشکل ندارید قطعا سفر با هواپیما برای شما بهترین گزینه ی ممکن است.

به طور کلی سفر با هواپیما از تهران به ایروان معمولا به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  1.  به پروازهای بدون توقف که زمان پرواز در آن حدود یک و نیم ساعت است و بیشتر افراد از این نوع پرواز استفاده می‌کنند (به دلیل زمان کم پرواز)
  2. پروازهایی که یک توقف دارند که زمان پرواز متغیر و بستگی به ایستگاه‌های پرواز آن دارد. معمولا پنج یا هشت ساعت طول می‌کشد.
  3. و در آخر پروازهایی که بیش از یک توقف دارند تقسیم می‌شوند. و طول زمان پرواز بیشتر است.

بهترین بلیط هواپیما ایروان تهران بلیط های ساعت انتهایی شب است زیرا در ایروان در شب‌ها خنک تر است. پروازها برای سفر به ارمنستان زیاد نیستند اما شما می‌توانید به راحتی بلیطی با قیمت مناسب با توجه به بودجه خود تهیه کنید. با اینکه قیمت بلیط سفر به ایروان متغییر و گران است اما شما می‌توانید بلیط هایی با قیمت مناسب و ارزان نیز پیدا کنید و تجربه یک سفر خوب و راحت را برای خود و خانواده ارمغان بیاورید.