بهترین مکان ها برای سفر در زمستان

امروز با ما در ایلیاگشت همراه باشید تا شما را با بهترین مقصد سفر در زمستان آشنا کنیم. افراد زیادی هستند که شاید گمان کنند در زمستان نمی شود سفر کرد و یا فکر کنند که مقاصد گردشگری فقط در تابستان دیدنی هستند. اما بهتر است بدانید که شهرهای مختلفی در دنیا وجود دارد که انتظار شما را در فصل زمستان می کشند. نمی شود گفت که بهترین مکان برای مسافرت خارجی در زمستان کجاست اما مطمئنا از بین شهرهای زیر می توانید یکی را برای سفر در زمستان انتخاب کنید و همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید.

پوکت تایلند

شاید شما در این فصل با قیمت بالایی روبرو شوید، اما سفرهای زمستانی به پوکت تایلند دارای چند ویژگی است. شما می توانید به دور از آب و هوای موسمی باشید و در دمای حدود ۳۰ درجه از تفریح در ساحل لذت ببرید و از تفریحات مختلفی که برای گردشگران آماده شده است لذت ببرید.

دبی امارات

زمستان های گرم دبی، زمان مناسبی است که از جاذبه های دبی هم دیدن کنید. با توجه به اینکه دمای مطبوعی بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد وجود دارد، فرصت خوبی است تا از ساحل جومیرا یا اسکی روی شن در منطقه حفاظت شده کویر دبی بازدید کنید. همچنین برای چشیدن طعم زمستان میتوانید به سالن های سرپوشیده مصنوعی اسکی در دبی بروید و از سفر در زمستان لذت ببرید.


کبک کانادا

زمستان های کبک با میانگین دمای منفی ۱۰ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد به سرد بودن زیاد، معروف است. اما این قضیه باعث نمی‌شود که از جذابیت این شهر فوق العاده کم شود. ساختمان های تاریخی قدیمی کبک دراوایل زمستان در دکوراسیون کریسمس غرق می شوند، در حالی که در این فصل رویدادهای سرگرم کننده‌ای مانند کارناوال کبک و پنتاثلون نیز روی می دهد.

در زمستان کجا بریم سفر ؟

آوکلند نیوزیلند

این فصل که برای ما زمستان است، در نیوزیلند که در نیم کره جنوبی زمین قرار دارد، فصل تابستان است به همین دلیل ممکن است گرانترین و شلوغ ترین زمان برای بازدید آن باشد، اما هوای ۲۰ درجه ای و باد ملایمی که در شهر میوزد، برای تفریحات هیجان انگیزی مانند بانجی جامپینگ و سقوط آزاد، بسیار ایده آل هستند. برای یک تعطیلات لذت بخش تر ما به شما پرسه زدن در خیابان ملکه و دیدن فروشگاه هایش را پیشنهاد میکنیم.

در زمستان کجا بریم سفر ؟

سویا اسپانیا

در شهر اسپانیایی سویا، زمستان ملایمی با دمایی بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتی گراد را تجربه می کنید. این شهر به گفته برخی بهترین مکان برای مسافرت خارجی در زمستان است. قیمت مقرون به صرفه هتل ها و جمعیت توریست کم تر باعث شده که این فصل زمان خوبی برای بازدید سویا باشد. بعد از بازدید از کلیسای سویا و تحسین معماری گوتیک آن، از بازارهای شهر در روزهای تعطیلات می توانید دیدن کنید.

در زمستان کجا بریم سفر ؟

لیما پرو

لیما، پرو، به بازدیدکنندگان این وعده را می دهد که یک مقصد غنی از لحاظ فرهنگی با آب و هوای گرم مطبوع را خواهند دید. شاید تمام فروشگاه ها در طول تعطیلات باز نباشند اما شما می توانید از جاذبه هایی همچون میدان آرماس و مالکُن را در تمام طول شبانه روز دیدن کنید. علاوه بر این، هر ساله در ماه فوریه جشن کارناوال برگزار می شود که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این مقصد که برای برخی بهترین مکان برای مسافرت خارجی در زمستان است بسیار توصیه می شود.

در زمستان کجا بریم سفر ؟

تایپه تایوان

در تایپه، راه های مختلفی برای گرم شدن در شب های زمستانی سرد وجود دارد. چای خانه ها در سراسر تایپه چای داغی سرو می کنند که حتما باید یک بار امتحانش کنید. این چای ها نظیر مانند اولنگ هستن که که از انواع چای معروف تایپه هستند. در همین حال، چشمه های آب گرم در بیتو، منطقه ای است که در شمال شهر قرار دارد و برای شما در دسترس است تا تعطیلات زمستانی خود را هر چه بهتر بسازید.

در زمستان کجا بریم سفر ؟
کیپ تاون آفریقای جنوبی

در این شهر در آفریقای جنوبی می توانید زمستانی عالی را با دمای حدود ۲۰ درجه سانتی گراد تجربه کنید. به همین دلیل، مسافرانی که مشتاق هستند از هوای برفی و کوهستانی دور باشند و به سواحل شهر، باغ گیاه شناسی و دیگر جاذبه های فضای باز بروند، پرواز و اقامتگاه خود را از چند ماه جلوتر برای این مقصد جذاب رزرو می کنند.

سفر در زمستان

رم ایتالیا

اگر پوشیدن لباس گرم زمستانی برای شما در سفر مساله ی خاصی نیست، می‌توانید از جاذبه‌های اصلی رم مثل کلوسئوم و انجمن روم بازدید کنید، بدون اینکه مجبور باشید در شلوغی وحشتناک تابستان های به آنجا بروید. بعلاوه می توانید خودتان را با یک لیوان کاپوچینو یا یک بشقاب پاستای تازه گرم نگه دارید.

سفر در زمستان
کلمه‌های کلیدی: