چرا فرودگاه چانگی سنگاپور هنوز بهترین است

فرودگاه چانگی سنگاپور به نحوی است که مسافران بعد از رسیدن به آنجا می توانند به هر کجا میخواهند بروند، یعنی به قدری وسایل نقلیه عمومی و گسترده در ترمینال 4 وجود دارد که مسافران به راحتی میتوانند جابجا شوند.

فرودگاه چانگی سنگاپور

ترمینال 4 فرودگاه چانگی سنگاپور از نظر مردم و خوانندگان سایت تراول لیژر به عنوان بهترین و در دسترس ترین ترمینال فرودگاهی انتخاب شده است.

فرودگاه چانگی سنگاپور

در فرودگاه چانگی که به فرودگاه سبز هم مشهور است تنفس خیلی آسان و سالم است. هوای داخل این فرودگاه به واسطه گیاهان طبیعی و چشم نواز بسیار تمیز و پاکیزه است. وقتی در این فرودگاه منتظر هستید و یا در حال قدم زنی هستید انگار در موزه و یا یک مرکز خرید هستید. اکثر برندهای مشهور و مطرح در آنجا فروشگاه دارند.

در این فرودگاه محیطی مناسب قرار داده است که شما بتوانید به راحتی افدام به خرید سوغاتی نمایید و خیالتان از بابت قیمتها راحت باشد. کافی شاپ های لوکس و رستوران های درجه یک از سایر خدمات این فرودگاه بزرگ و زیبا می باشد.

فرودگاه چانگی سنگاپور

در فرودگاه چانگی سنگاپور محیطی شبیه تئاتر آماده شده است با دکورهای زیبا. داستان های سنگاپوری منبع الهام این دکورها می باشد. زیبایی این فروگاه وصف ناپذیر می باشد، با قدم گذاشتن در این فرودگاه قطعا محسور می شوید.

نکه بسیار جالب ترمنیال T4  تکنولوژی بسیار حرفه ای و بالای ورود و خروج مسافر است . یعنی شما در قسمت چک پاسپورت و تحویل چمدان و …. با تکنولوژی طرف هستید ، نه عامل انسانی .

نمونه ای از تکنولوژی این است که شما دیگر نیاز به مراجعه به یک نفر برای رزرو بلیط ندارید. 9 خط هوایی حاضر در این فرودگاه را میتوانید از طریق سیستم های حاضر در این فرودگاه رزرو نمائید. این 9 ایرلاین عبارتند  از کره ایرلاین، کتی پیسفیک، ویتنام ایرلاین، اسپرینگ ایرلاین و 4 خط هوایی گروه ایر آسیا.

منبع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: