چرا باید به لندن سفر کنیم

چرا باید به لندن سفر کنیم

لندن، بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر بریتانیا است و پایتخت کشور انگلستان نیز می‌باشد. در این گزارش قصد داریم به شما بگوییم چرا باید به لندن سفر کنیم. این شهر را که همه جزو پرقدرت‌ترین و ثروتمندترین مراکز سیاسی دنیا می‌شناسند در واقع مقر اصلی پادشاهی متحد بریتانیا است. 

چرا باید به لندن سفر کنیم

کافه های تاریخی

کافه های قدیمی لندن از جمله زیباترین ساختمان های شهر به شمار می روند، کافه هایی که بسیاری از آن ها ردی از ادبیات، شعر و رمان را بر چهره دارند و با دیدنشان یاد افرادی مثل شکسپیر، دیکنز و ساموئل جانسون می افتیم، این کافه ها به مانند آهن ربایی قوی این نویسنده های تشنه را به خود جذب می کردند و از پاتوق های همیشگی آن ها بودند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

شنا در استخرهای فضای باز

از «هامپستند پوندز» گرفته تا «بروکول لیودو»، لندن مجموعه ای عالی از استخرهای شنا در فضای باز به خود اختصاص داده است که اکثر آن ها در تمام طول سال باز هستند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

قبرستان نانهد

با اینکه قبرستان از مکان های ترسناک و رعب انگیز است و شاید تنها گیاهان و جانوران بتوانند زندگی را در این محیط مرگ آور پیدا نماینداما هر آنچه که هست، قبرستان نانهد یکی از برگزیده ترین مکان های موجود در جنوب شرق لندن است.

کافه های پشت بامی

ساختمان های لندن هر روز بلندتر شده و رستوران و کافه های بسیار زیبایی بر روی پشت بام های آن بوجود آمده اند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

تماشای مبارزه در تالار یورک

در ادامه گزارش چرا باید به لندن سفر کنیم ، یورک هال یکی از مکان های شناخته شده در بریتانیا در سال ۱۹۲۹ است و هنوز هم صندلی های رینگینگ را برای رقابت در سال ۲۰۰۷ حفظ کرده است.

دوچرخه سواری در اطراف پارک المپیکی ولودروم

توجه لندن برای لیکرا می تواند در پارک المپیک ولودروم مشاهده شود. در این پارک، دوچرخه سواران ولودروم می توانند با یکدیگر به رقابت پرداخته و مدال طلای زیادی را برای تیم (GB) به دست آورند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

پیاده روی در مسیر ثمس

این مسیر ۱۸۴ مایل طول دارد. با این حال، بعضی از منظره های زیبای موجوددر لندن می توانند در ریچموند، پوتنی و سوسبنک یافت شوند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

 

کلمه‌های کلیدی: