آمیرزا چیست ؟

آمیرزا چیست ؟

به راستی بازی آمیرزا چیست ؟ این روزها تب و تاب بازی جدید بین مردم زیاد است و تنها یک نام است که  زیاد میشنویم، آمیرزا. آمیرزا بازی جدید موبایلی است که با آن باید کلمات را ساخت و حدس زد.

شاید بازی معروف آفتابه را به یاد داشته باشید، این بازی هم کمی کامل تر با گرافیک بهتر و رابط کاربری کاملا اصلاح شده در اختیار کاربران قرار گرفته شده است.

بازی آمیرزا

داستان بازی آمیرزا

جالب است بدانید این بازی داستان اصلی ندارد و اصلا داستان محور نیست، ولی یک داستان خیالی زیبا دارد، در یک روستای سنتی ایرانی شخصیتی است که به مکان‌های مختلف مانند گرمابه می‌رود و با میرزا دلاک مشتمالیان یا میرزا پنبه‌زن خوشنواز شروع به بازی می‌کند.

یکی از موارد ی که در بالا هم مطرح شد طراحی زیبا و رنگ نواز بازی آمیرزا می باشد که در کنار موسیقی دل نواز ایرانی ، کاری کرده تا شما به آمیرزا پایبند شوید. با پرداخت های درون برنامه ای میتوانید جواب سوالات را زودتر بیابید.

بازی آمیرزا

جواب آمیرزا

اما همیشه هستند کسانی که به دنبال راه کوتاه تر و به اصطلاح میان بر هستند برای همین به سایتهایی سر میزنند که تبلیغات جواب بازی آمیرزا را کرده اند. ولی بهتر است از هوش خود استفاده کنید برای یافتن پاسخهای این بازی. ولی سعی میکنیم برای راه اندازی شما هم جواب چند مرحله بگوییم!

بازی آمیرزا

کلمه‌های کلیدی: