چهارشنبه بازار استانبول

و اما رسیدیم به چهارشنبه و چهارشنبه بازار استانبول، در این شهر پهناور و زیبا چهارشنبه ها میتوانید به 2 نقطه بروید. چهارشنبه بازار فاتح و چهارشنبه بازار یشیلکوی. هر کدام از این بازارها برای خود غولی در زمره بازارها می باشند.

چهارشنبه بازار استانبول

از چهارشنبه بازار استانبول چی بخریم؟

در این دو چهارشنبه بازار همانند سایر بازارهای هفتگی و پر رونق استانبول می توانید همه نوع مواد غذایی، پوشاک، لوازم منزل، لوازم آرایش، میوه و سبزیجات و …. را از فروشنده های دسته اول تهیه کنید.

چهارشنبه بازار استانبول

قیمت اجناس در چهارشنبه بازار چگونه است؟

قیمت اجناس این بازارهای هفتگی به نحوی است که هر بیننده ای را میخکوب زمین میکند، نه از گرانی، بلکه از ارزانی. پس شما هم بیایید و جزو خریداران چهارشنبه بازارهای استانبول باشید.

چهارشنبه بازار استانبول

نکته ضروری که حتما باید به آن توجه کنید این است که نباید در این بازارهای محلی منتظر دیدن اجناس شیک و برند باشید، اینجا محلی است که مردم عادی و محلی استانبول برای خرید انتخاب میکنند. پس یعنی میتوان به آن اعتماد کرد. قیمت های مناسب و جنس های خوب را نمیتوان با هیچ برندی عوض کرد.

چهارشنبه بازار استانبول

پیشینه چهارشنبه بازار استانبول

مردم محلی میگویند این بازار ها از دوران بیزانس به یادگار مانده است و این بازارها از همان زمان چهارشنبه ها برپا میشده است. هم اکنون هم این رسم قدیمی ادامه دارد و از سراسر استانبول مردم برای خرید به اینجا می آیند.

چهارشنبه بازار استانبول

اطلاعات کامل درباره ی چهارشنبه بازار استانبول

بازارهای محلی مخصوصا چهارسنبه بازارهای استانبول دکور خاصی ندارد، ولی این موضوع هیچ تاثیری در ارادت مردم محلی به این بازارها نداشته است و مانند گذشته کمامان از رونق قابل توجهی بر خوردار است.   

ساعت کار چهارشنبه بازار فاتح

از 9 صبح الی 17:30 عصر این بازار جذاب درب های خود را به روی مردم باز میکند.

آدرس چهارشنبه بازار فاتح

استانبول، محله فاتح، محله علی کوچوک، بازار بزرگ فاتح

ساعت کار چهارشنبه بازار یشیلکوی

چهارشنبه بازار یشیلکوی از ساعت 9 صبح الی 19 عصر آماده خدمت رسانی است.

آدرس چهارشنبه بازار یشیلکوی

استانبول، بارکیکوی، خیابان ضیا اردم، محله یشیلکوی

کلمه‌های کلیدی: