تفریحات آبی در آنتالیا

قصد شما برای سفر به یک کشور خارجی به چه منظور میباشد؟! برای بازدید از جاذبه‌های تاریخی هم به هر کشوری سفر کنید، باز هم نیاز به تفریح دارید که تفریح آبی هم جزو آن میباشد. تفریحات آبی آنتالیا از آنگونه سرگرمی‌ها میباشد که بسیار برای گردشگران میتواند لذت‌بخش باشد. آنتالیا از شهرهایی میباشد که هر ساله بسیاری از مردم ایران به این شهر سفر میکنند و به تفریح میپردازند. به غیر از بازار و جاهای دیدنی این شهر زیبا، میخواهیم اطلاعاتی راجع به تفریحات آبی که در آنتالیا وجود دارد در اختیار شما قرار دهیم. با ایلیا گشت همراه باشید.

آنتالیا

ساحل غربی آنتالیا: ساحل نور 

کیمیر، فاسلیس، الیمپوس، فینیک، آری کاندا، کاله، ککوا، کاس، کالکان، پاتارا کینیک. این منطقه سرزمین شگفت انگیز و طبیعت آرام است که یکی از مکان های درجه یک برای گذراندن تعطیلات به شمار می آید.گوشه ای خلوت یا تفرجگاه زنده می تواند انتخاب شما باشد. خلیج های کوچک و بزرگ خصوصیات خاص خود را دارند که درست پشت ساحل کوه های بی‌ریج واقع شده اند. از ساحل کونیالی تا شبه جزیره زیبا و قدیمی لیسیان را شکل بخشیده است. تاریخچه این منطقه به نئولیتیک برمی گردد.

سواحل شرقی آنتالیا: سواحل ماسه های طلایی 

در این سواحل و مناطق تاریخی آن، امکانات مدرنی که برای توریست ها وجود دارد، مکان انتخاب فعالیت های مختلفی را در طول روز فراهم نموده است. این موارد عبارتند از: برگ، بلک، آسپندوس، پارک ملی کوبرولو کانیون، آلتینکایا ( سلگ)، ماناوگات، سیده، آلاراهان، آلاینا.

پلاژ سورقون آنتالیا    

از زیباترین پلاژهای آنتالیا است. برای رسیدن به این پلاژ باید مسیر ۶ کیلومتری جاده جنوب ماناوگات را طی کرد.

پلاژ لارا آنتالیا 

واقع در ۱۲ کیلومتری شرق آنتالیاست. خاک نرم آن را انبوه درختان کاج پوشانده است. در این پلاژ با انواع خوردنی ها و نوشیدنی ها از گردشگران پذیرایی می شود. همچنین در این پلاژ رستوران و رختکن نیز وجود دارد.

پارک های آنتالیا

در آنتالیا ۳ پارک آبی قرار دارد.

  • Troy Aqua Park که در Rixos Premium Hotel قرار دارد که بزرگترین پارک آبی در منطقه مدیترانه است.
  • Aqua Park که در Dedeman Hotel در ساحل لارا قرار دارد
  • Aqua Land که در ساحل کنیاآلتی قرار دارد که یکی از زیباترین پارکهای آبی است.

کشتی سواری بر آب های گرم مدیترانه

این تورها شامل گشت دریایی بر روی آبهای گرم مدیترانه است. شما از هتل خود توسط اتوبوس به بندر زیبای شهر کمر در ۴۵ کیلومتری آنتالیا حرکت کرده و پس از سوار شدن به کشتی ضمن تماشای طبیعت زیبای اطراف، می توانید در توقف های کوتاه در دریا به شنا پرداخته و لذت ببرید. صرف ناهار بر روی عرشه کشتی است. در پایان پس از بازگشت به اسکله شهر کمر می توانید مدت زمانی را به بازدید از شهر زیبای کمر بپردازید

تور رفتینگ

تورآبی بر روی رودخانه خروشان، سوار بر قایق های بادی با پوشیدن جلیقه های نجات، لحظات مهیج و شادی آوری را تجربه می کنید. در آنجا آژانس های زیادی هستند که این تور را برنامه ریزی می کنند که شما می توانید با یکی از آنها هماهنگ کرده و از این بازی لذت ببرید.

کلمه‌های کلیدی: