پارک وارنر برادرز در ابوظبی

نخستین مرحله این پروژه به نام ‏Warner Bros World Abu Dhabi‏ (پارک وارنر برادرز) قرار است  در سال 2018 ‏افتتاح شود. هم اکنون ساخت این پارک بزرگ و زیبا در ابوظبی در جریان است. 

شرکت میرال مجری و مدیر پروژه جزیره یاس و وارنر برادرز به طور رسمی اعلام کرد که مرکز تفریحی وارنربرادرز در ابوظبی با الهام از کارتون ها و شخصیت های این کمپانی افتتاح خواهد شد. در این مجموعه عظیم میهمان جدید جزیره یاس در ابوظبی است، همچنین یک پارک و اولین هتل با برند وارنربرادرز بر روی جزیره یاس ساخته خواهد شد.

[foogallery id=”30702″]

گفته شده سرمایه‌گذاری شرکت بزرگ میرال در پروژه پارک برادران وارنر در ابوظبی حدود یک میلیارد دلار آمریکا تخمین زده شده است که گامی بزرگ در جغرافیای امارات برای قرار گرفتن ابوظبی در نقشه جهانی و تبدیل شدن آن به یکی از پیشتازان سفرهای توریستی در جهان است. محمد خلیفه المبارک رییس میرال گفت: اینکه ما برند وارنربرادرز را به جزیره یاس می آوریم اتفاق ‏بسیار خوبی است.

پارک وارنر برادرز

وی افزود : با توجه به نیاز محلی، منطقه‌ای و جهانی برای یک مقصد سرگرمی در سطح کلاس جهانی، ابوظبی با این پارک به وسیله زیرساخت‌های توریستی یکدست ساپورت می‌شود. ما با فرستادن افراد بازدید کننده در حال دستیابی به هدفمان در زمینه افزایش جذابیت امارات متحده عربی به عنوان یک مقصد بین‌المللی واقعی که مسافرین خارجی و ساکنین محلی را جذب می‌کند، هستیم.
پارک وارنر برادرز
در این پارک از شخصیت ها و داستانهای فیلم ها و کارتون های وارنربرادرز مثل بتمن، سوپرمن و ‏واندروومن همچنین باگزبانی، اسکوبی دو و تام و جری استفاده میشود. بازدیدکنندگان از هر سنی ‏میتوانند در دنیای تخیلی کارتون ها و فیلم ها پا بگذارند. هدف این پارک که به همراه چند پارک ‏معروف دیگر از جمله فراری وورلد و پارک آبی اماراتی در جزیره یاس قرار دارند این است که تعداد ‏گردشگران سالانه جزیره را از 25 ملیون در سال 2015 به 30 ملیون در سال 2018 برسانند.‏ 

 

کلمه‌های کلیدی: