بازدید از تایتانیک از نمای نزدیک فراهم میشود

شما قطعا کشتی تایتانیک را میشناسید، شاید فیلم آن را دیده باشید، ولی حتما داستان این کشتی عظیم الجثه را میدانید. کشتی غرق شده در اعماق اقیانوس که امروزه پس از 100 تنهایی میتواند مردم و بازدیدکنندگان را کنار خود ببیند.

قرار است دو شرکت تور گردان با همکاری یکدیگر از سال آینده تورهایی را برای مردم علاقه مند برای دیدن تایتانیک برگزار نمایند تا در سال 2019 از نزدیک بتوانیم کشتی تایتانیک را مشاهده کنیم.

بازدید از تایتانیک

مقامات محلی بر این باورند که باید توری برگزار کرد تا بتوان سالم از اعماق اقیانوس به سطح آب بازگشت. زیرا در گذشته تجربه های گوناگون ناموفق داشته اند. مدیر اجرایی این پروژه در این باره گفت:  ما در حال تست کردن ماشین های مخصوصی هستیم که بتوان به وسیله آن ها گردشگران را به اعماق اقیانوس آتلانتیک برد. متاسفانه در آزمایش قبلی، رعد و برق به سطح آب برخورد کرد و باعث شد که تمامی وسایل برقی این زیر دریایی از کار بیفتد. ما هنوز در حال کار کردن بر روی این وسیله هستیم.

بازدید از تایتانیک

کارشناسان امر در حال مطالعه بر روی پروژه ای هستند که بتوانند بدون اینکه به بدنه و آب های اطراف تایتانیک صدمه ای جدی وارد کنند مردم را به اعماق قانوس ببرند و تایتانیک را از نزدکی ببینند و دوباره صحیح و سالم به سطح آب بازگردند. در ادامه این مطالعات چیزی که عیان است این موضوع می باشد که به طور حتم تور کشتی تایتانیک در سال 2019 برگزار خواهد شد.

بازدید از تایتانیک

تور کشتی تایتانیک به طور قطع از جزیره نیو فوندلند شروع و حدود 13 روز طول میکشد، در مردت این 13 روز اقامت در کشتی ، 6 روز هم برنامه غواصی به عمق اقانوس و لا به لای باقی مانده تایتانیک را خواهد داشت.

بازدید از تایتانیک

پیشنهاد میکنیم اگر امکانات و هزینه ها را دارید حتما به تور تایتانیک بروید، زیرا شاید اولین و آخرین نفراتی باشید که به دیدن این کشتی غول پیکر میروید، زیرا با توجه به باکتری های موجود در آب و حرکت آب بر روی این کشتی قطعا تا چند سال آینده هیچ اثری از این کشتی حتی در اعماق اقیانوس هم نخواهد بود.

 

کلمه‌های کلیدی: