در سفر به ونکوور حتما به این مکان ها بروید

ونکوور از دید گردشگران و جهانگردان یکی از زیباترین شهرهای جهان است . همچنین در داخل کانادا هم طرفداران بسیاری دارد.

ونکوور نسبتا جوانتر از شهرهای بزرگ دیگر آمریکای شمالی است، در این حال ونکوور پس از نیویورک، سان فرانسیسکو و مکزیکو سیتی چهارمین شهر پرجمعیت است.

سفر به ونکوور

ونکوور یک شهر دیدنی و جذاب است که دارای منظره های خیره کننده و پارک های منحصر به فرد می باشد، که میتواند با هر شهر دیگری در روی کره زمین رقابت کند.

ما در این گزارش قصد داریم تا شما را مکانهای ناب گردشگری در این شهر زیبا آشنا کنیم. حتما در سفر به ونکوور بازدید از این مکان ها را فراموش نکنید.

رستوران دریایی آب آبی ونکوور

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین رستورانها دریایی جهان همنیجاست در ونکوور، رستورانی لوکس و گران قیمت در یکی از بهترین شهرهای دنیا. غذاهای دریایی آسیایی، اقیانوسی و کانادایی، سوشی های ژاپنی این جا بسیار معروف است. در سفر به ونکوور حتما به رستوران دریایی آب آبی ونکوور بیایید.

سفر به ونکوور

پارک استندلی ونکوور

پارک استنلی با مساحت ۴ کیلوتر مربع در مجاورت مرکز شهر ونکوور استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا قرار دارد. این پارک بزرگترین پارک این کشور و سومین رتبه را در آمریکای شمالی میباشد. پارک شامل شمار بسیاری از بناهای یادبود است این مجموعه شامل:مجسمه‌ها، نشان‌های یادبود و باغ‌های مختلفی است.

سفر به ونکوور

باغ چینی ونکوور

باغ چینی ونکوور در سال 1985 ساخته شد. این باغ به عنوان اولین باغ است که با معماری چیینی و درخارج از کشور پهناور چین ساخته می شود. نام این باغ را سان یات سن ، پدر چین مدرن گذاشتند ، این باغ کلاسیک چینی به نام نویسنده، دکتر و نخستین رئیس جمهور جمهوری چین می باشد.

سفر به ونکوور

کوهستان گروس ونکوور

اگر دوست دارید کمی از شهر نشینی مدرن ونکوور فاصله بگیرید و به کوه بروید تا بتوانید اسکی کنید، حتما به کوه گروس بیایید، این کوهستان حدود 4000 فوت بالاتر از سطح شهر ونکوور می باشد ، اینجا تله کابین و پیست اسکی دارد، حتی مسیری برای پیاده روی هم دارد.

سفر به ونکوور

پل کاپیلانو ونکوور

پل معلق کاپیلانو، نه تنها یکی از جاذبه های زیبای ونکوور بلکه ایالت بریتیش کلمبیا کانادا است. بر همین اساس پل معلق کاپیلانو، سالانه پذیرای جمع کثیری از توریست هاست. از سال 1889 تاکنون همه گردشگران ونکوور حتما به این مکان هم سر می زنند . در واقع در این مکان ، ندایی از گذشته ونکوور و کانادا به گوش می رسد و هر بیننده ای را غرق در آرامش و البته هیجان این مکان می کند.

سفر به ونکوور

خلیج ونکوور

ونکوور شهری است در مجاورت آب های گرمسیری، پس همیشه در این گونه شهرها ورزشهای دریایی و قایق سواری جزو محبوب ترین کارهاست، شما ممکن است بعد از ظهر های خود را بر روی قایق بگذرانید، یا اینکه برای جلب آسایس و آرامش به دریا پناه ببرید.

سفر به ونکوور

موزه هنر ونکوور

گالری هنر ونکوور پنجمین گالری هنری یا نگارخانه بزرگ در کشور کانادا میباشد. این گالری که در سال 1931 افتتاح شد، به عنوان یکی از معتبرترین و نوآورانه ترین سازمان هنرهای تجسمی آمریکای شمالی شناخته می شود. نمایشگاه های خلاقانه، برنامه های عمومی ویژه و تاکید آن بر بهبود بورس هایی در زمینه های هنری و تاریخی، این گالری را یکی از بهترین ها در کانادا میکند.

سفر به ونکوور

منبع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: