شبه جزیره والدز آرژانتین را باید تجربه کنید

شبه جزیره والدز آرژانتین

در دنیا هستند مکان هایی که انسان میشود برود و فقط به حیات وحش و طبیعت بنگرد. اتفاقا زیاد هم هستند . یکی از بهترین این مکان ها شبه جزیره والدز در کشور آژانتین می باشد که از تمامی عاشقان حیوانات دعوت می کند تا به اینجا بیایند و حیوانات را از نزدیک ببینند.

جال است بدانید این مکان طبیعی آنقدر حفاظتگاه مهمی هست که حتی در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است پس در آن خودتان را برای تماشای پستانداران دریایی و پرندگانی که در سواحل اقیانوس اطلس هستند آماده کنید.

شبه جزیره والدز کجاست ؟

والدز در سواحل اقیانوس اطلس در شمال شرقی ایالت چوبوت کشور آرژانتین قرار دارد و نزدیک ترین شهر به آن پورتو مادرین است که بعضی ها اشتباها به اینجا میگوند شبه جزیره مادرین.

آب و هوای این شبه جزیره به نحوی است که بهترین شرایط را برای تولید مثل و بزرگ شدن حیوانات به وجود می آوردند برای همین هم هست که تولید مثل نهنگ شکاری جنوبی در این مکان انجام می شود و اینجا پر از وال، فیل و شیر دریایی و پرندگان است.

چندی از جاذبه های این جا وجود سواحل زیبا، صخره های بلند و خلیج های پنهانی که با امواج احاط شده اند به همراه حیات وحشی منحصربفرد از ویژگی های شبه جزیره والدز است.

در شبه جزیره والدز آرژانتین گونه های زیادی از حیوانات نادر و کمیاب زندگی می کنند که به عنوان نمونه میتوان به نهنگ جنوبی، فیل دریایی، شیر دریایی، نهنگ قاتل، دلفین و …. اشاره نمود . 

در این مکان از این نوع حیوانات به خوبی محافظت می گردد تا نمونه این حیاوانات زیبا و کمیاب تمام نشود. از این رو آرژانتین یکی از کشورهایی است که درر زمره دوست داران حیوانات قرار گرفته است .

منبع : argentina-excepcion.com

 

کلمه‌های کلیدی: