تور امارات

درباره هتل

در سراسر دنیا، کشور امارات متحده عربی ، به واسطه شهر های محبوب و مدرنش یعنی دبی و ابوظبی شناخته می شود. در حالی که امارات کشوری است که تاریخی غنی پشتوانه آن بوده و فرهنگی منحصر به فرد در میان اقوام آن به چشم می خورد. در تور امارات ، در کنار جاذبه های بی نظیری که در شهر های توسعه یافته آن به چشم می خورد، حتما سری به شهر های کوچکتر آن نیز بزنید تا اصالت امارات را به وضوح، احساس کنید.

معروف ترین جاذبه گردشگری در تور امارات

برج الخلیفه در دبی ، بلندترین سازه دست بشر در جهان است. شاید دلیل تصور اشتباهی که بسیاری از افراد در مورد پایتخت امارات دارند، برج الخلیفه باشد. در تراس این برج، نمایی پانومارا به شهر خواهید داشت. چشم اندازی که در هیچ جای دیگری قابل مشاهده نیست. چرا که برج الخلیفه، رکورد وسعت چشم انداز تمام آسمان خراش های دنیا را شکسته است.

جذابیت برج الخلیفه و حیرتی که از تماشای آن به گردشگران دست می دهد، قابل انکار نیست. با این حال، نمی توان از بیابان های بی نظیر این کشور که برای بیابان گردی و شتر سواری، محلی فوق العاده است، چشم پوشی کرد.

تور امارات

دبی

دبی ، یکی از توریستی ترین شهر ها در جهان بوده و حتی در جذب گردشگر موفق تر از پاریس عمل کرده و آن را کنار زده است. مدرنیته در این شهر توسعه یافته، زبان زد جهانیان است. با این حال شاید تماشای روستایی شبیه به روستاهای ایران و با دو قرن قدمت، برای تان جالب باشد.

روستای بستکیه

روستایی در دل شهر پیشرفته دبی که یادگار سکونت مردم بستک در این شهر بوده و ساخت آن به قرن ۱۹ برمی گردد. در این روستا، خانه ها ترکیبی از معماری ایرانی و اماراتی داشته و یکی از جاذبه های دبی را تشکیل داده اند.با اینکه فقط مسجد و قسمتی از دیوار اطراف روستا از سال های ۱۸۹۰ باقی مانده، اماراتی ها به مرمت و ساخت خانه های جدید ادامه داده اند. در این روستا، زندگی با حفظ بافت سنتی همچنان ادامه دارد و مقامات گردشگری دبی، تصمیم گرفته اند تا آن را به عنوان روستای توریستی ثبت نمایند.

اقامتگاه در دبی

اقامتگاه در دبی

در تور امارات ، هتل هایی را می بینید که نظیرشان در هیچ کشوری وجود ندارد. فرهنگ شیخ نشینی این کشور در تمام گوشه و کنار دبی به چشم می خورد. می توانید در مدت تور امارات، خود را پادشاه یا ملکه تصور کنید. چرا که هتل ها عمدتا شبیه به کاخ به نظر می رسند.

برای رزرو اقامتگاه ، بیش از ۲۰۰ هتل در شهر وجود داشته و می توانید از هتل های ۵ ستاره تاپ تا هتل آپارتمان یا هتل های ۱ ستاره را رزرو کنید. بیشتر هتل ها در این شهر در نزدیکی دریای خلیج فارس بوده و با قدم زدنی کوتاه می توانید خود را به دریا رسانده و از تفریحات بی نظیر آبی، لذت ببرید.

جزیره های نخل دبی

این شهر در رکورد زنی، خلاق بوده و هیچ کس روی دستش نخواهد آمد. مجمع الجزایر نخل دبی، بزرگ ترین جزیره مصنوعی جهان که از نمای بالا، کاملا شبیه به درخت نخل بوده و از ۳ جزیره تشکیل می شود. بهره برداری از این شاهکار مهندسی، بیش از ۱۰۰ هتل و ۱۰۰۰۰ ویلای لوکس و ساحلی، ۵۰۰۰ آپارتمان و ده ها پارک آبی، مجتمع تجاری، سالن ورزشی، اسپا، رستوران های دریایی و غیره به گنجینه توریستی دبی افزود. همچنین مجمع الجزایر نخل، نوار ساحلی را تا ۵۲۰ کیلومتر وسیع تر نمود.

بازدید از ابوظبی در تور امارات

پایتخت امارات و اولین شیخ نشین این کشور، ابوظبی است. شهری که نامش در سایه دبی پنهان شده اما در توسعه و پیشرفت، دست کمی از آن ندارد. در ادامه جاذبه های دیدنی و منحصر به فرد ابوظبی که در تور امارات می توانید ببینید را معرفی می کنیم.

مسجد شیخ زاید

سومین مسجد بزرگ در جهان که آن را شاهکار معماری مدرن اسلامی می نامند و چون ستاره ای در ابوظبی می درخشد. در ساخت این مسجد سفید رنگ، صد ها تن سنگ مرمر، یاقوت، زمرد، یشم، مروارید و تیله به کار رفته است. عجیب نیست که مسجد شیخ زاید بیشترین حجم بازدید کننده تور امارات را در ابوظبی داشته باشد.

قصر امارات

این قصر را خواهر خوانده برج الخلیفه در دبی می نامند. با این تفاوت که هرچه برج الخلیفه به سمت آسمان رفته، قصر امارات وسعت عرضی دارد. قصر زیبای امارات با داشتن ساحل اختصاصی، نمایی رویایی به آن بخشیده به طوری که انگار کاخی مرموز از دل آب سر برآورده و دریا را در آغوش کشیده است.در قصر امارات، ۱۴ گنبد و ۱۲ تاق به چشم می خورد و لیست تجملات آن را کامل کرده است. بیشتر جشن ها و مراسمات در ابوظبی را میزبانی کرده و مسافران تور امارات نیز می توانند در آنجا، اتاق رزرو نمایند.

قصرالحصن

دژ سفید ابوظبی که در سال های ۱۷۰۰ مقر حکومتی و سکونت خاندان سلطنتی امارات بوده و امروزه به مرکزی فرهنگی تبدیل شده است. در سفر خود با تور امارات می توانید اسناد تاریخی و فرهنگی این کشور را در قصرالحصن تماشا کنید.

موزه لوور ابوظبی

موزه ای که مهندس معمار فرانسوی آن، لقب جزیره در جزیره را برایش انتخاب کرده و از نظر کارشناسان این حوزه، محسور کننده ترین موزه در جهان است. در ۵۵ سالن موزه لوور می توان در گذشته های بشر سفر کرد یا صنایع هنر مدرن را شاهد بود. در تور امارات، بازدید از موزه ای که شکاف فرهنگی دنیای شرق و غرب را از میان برداشته را فراموش نکنید.

سایر نقاط توریستی و معروف ابوظبی

  • پارک آبی یاس
  • شهربازی سرپوشیده دنیای فراری
  • پارک مرکزی مشرف
  • برج های اتحاد
  • ساحل جزیره سعدیات
  • دهکده میراث
  • بیمارستان شاهین ها

البته دیدنی های شیخ نشین ابوظبی به همین موارد ختم نمی شود چراکه بیش از ۲۰۰۰ منطقه حفاظت شده و پارک را دل خود جای داده است.

نقاط توریستی و معروف ابوظبی

هزینه اقامت در ابوظبی

در این شهر، هتل های بسیاری وجود داشته و بعد از هتل های لوکس، هتل های متوسط نیز از کیفیت مناسبی برخوردارند. در تور امارات برای اقامت در هتل های ابوظبی ، به ازای هر شب و برای دو نفر از ۱۸ یرو تا ۱۹۰ یورو می توانید هزینه کنید.

کوه جیص، مرتفع ترین نقطه در امارات

علارقم بیابانی بودن این سرزمین، در این قسمت زمستانی سرد و برفی را شاهد هستیم. اگر طرفدار ورزش ها و تفریحات زمستانی هستید، حتما سری به کوه جیص زده و از قله آن، ۲ کیلومتر زیپ لاین با سرعت باور نکردنی ۱۲۰ کیلومتر در ساعت را طی کرده و حسابی آدرنالین را در خون خود تزریق کنید.

شارجه، پایتخت فرهنگی دنیای عرب

مجموعه ای که بیش از ۲۰ سال از افتتاح آن گذشته و پیش از موزه لوور ابوظبی ، معتبر ترین و بزرگ ترین موزه در امارات بوده است. در این مجتمع، ۷۲ گالری موجود بوده و تنها آثار فرهنگی جهان عرب از هنرمندان سراسر دنیا به نمایش در می آید. برگزاری نمایشگاه های موقت در این مجتمع باعث شده که تماشای آن، هرگز تکراری نشود.

بیابان، مشهور ترین جاذبه طبیعی امارات

بیابان هایی که در امارات برای میزبانی از گردشگران آماده شده، معنای قدیم آن را از ذهنتان پاک می کند. بیابان های این کشور، بخشی از جذاب ترین تفریحات را در سراسر امارات ارائه می دهند. از سافاری و اسکی روی شن ها گرفته تا شتر سواری و حشره شناسی، می توانید همه را در بیابان های ابوظبی ، دبی و فجیره تجربه کنید.

سخن پایانی

اگر در تور امارات ، در کویر به دنبال آرامش هستید، پس از پیاده روی در میان شن های نرم بیابان، در بادیه هایی که برای گردشگران آماده شده شام نوش جان کنید و در کهکشان بی کران بالای سرتان غرق شوید.

دیدنی‌ها

هتل‌ها

شهرها