نکات مهمی که قبل از سفر به اروپا باید بدانید

امروز در ایلیا گشت قصد داریم تا نکات سفر به اروپا و مطالبی آموزنده را آموزش بدهیم و از مسافران اروپا میخواهیم که حتما بخوانند. در هر فصلی اروپا بیشترین و بهترین مقصد سفر می باشد، چه در فصل تابستان و پاییز و چه وقتی برف های زمستانی کم  کم در حال آب شدن هستند و بهار با شکوفه های رنگارنگش از راه می رسد.

خیلی ها در این هنگام بار سفر می بندد و برای گردش و تفریح به اروپا می روند اما برای اینکه در این سفر بیشتر به شما خوش بگذرد و بتوانید لحظات باشکوهی را در سرسبزترین قاره جهان داشته باشید باید قبل از حرکت نکاتی را بدانید.

مسافران اروپا حتما بخوانند

آشنایی با 4 مورد از نکات سفر به اروپا

در اروپا در هر فستیوالی شرکت نکنید

برای کسانی که طرفدار فستیوال ها و جشنواره های مختلف هستند اروپا می تواند بهترین مقصد سفر باشد چون فستیوال های مختلفی در آن برگزار می شود، با آمدن فصل تابستان جشنواره های متنوع هم مثل قارچ در گوشه و کنار آن سبز می شوند، شرکت در بعضی از این جشنواره ها می تواند ایمنی شما را به خطر بیندازد و بهتر است که کلا از خیر رفتن به تعدادی از آن ها بگذرید. مخصوصا فستیوال گاو جرانی در اسپانیا.

نکات سفر به اروپا

در اروپا در قطار مراقب وسایل خود باشید

یکی از بهترین روش ها برای اینکه دور اروپا را بگردید استفاده کردن از سیستم حمل و نقل ریلی است و دزدان این نکته را خیلی خوب می دانند! به همین دلیل باید حواستان خیلی به چمدان ها و جیبتان باشد و اگر خواستید از پیش چمدان ها دور شوید حتما آن ها را قفل کرده باشید. 

مسافران اروپا حتما بخوانند

در اروپا مراقب جیب برها باشید

جیب بری از جمله خطرات بالقوه ای است که ممکن است در اروپا اتفاق بیفتد. اساسا، در هر مرکز مهمی در هر کشور اروپایی ممکن است که جرم و جنایتی اتفاق بیفتد. روش ها و وسایلی که جیب برها از آن ها استفاده می کنند تا جیب شما را خالی کنند مثل همان روش های سنتی است.

مسافران اروپا حتما بخوانند

در اروپا از اعتراضات دوری کنید

در کشورهای آزاد اروپایی معمولا اعتراضات و تجمعات گوناگونی در گوشه و کنار آن وجود دارد و اگر حداقل یک بار در سفر خود با این اعتراضات روبرو شدید نباید تعجب کنید. اگر در سفر خود این تجمعات را دیدید سعی کنید تا حد امکان از آن ها دوری کنید چون ممکن است به سرعت به خشونت کشیده شوند.

مسافران اروپا حتما بخوانند

منبع: hostelworld.com

 

کلمه‌های کلیدی: