از دیدن این جاذبه های تورنتو لذت ببرید

تورنتو مرکز استان آنتاریو یعنی پرجمعیت‌ترین و از نظر اقتصادی فعال‌ترین و قوی‌ترین استان کانادا است. این شهر بعد از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس چهارمین شهر پرجمعیت امریکای شمالی محسوب می‌شود. همچنین به‌عنوان یک شهر چند ملیتی دارای جاذبه‌های شهری فوق‌العاده‌ای است. این شهر با پیشرفت چشمگیر خود در سال‌های اخیر، به یکی از مقاصد گردشگری و حتی مهاجرتی تبدیل شده همچنین بازدید از جاذبه های تفریحی تورنتو مورد استقبال گردشگران واقع شده است. 

این شهر با ‌ترکیبی از مشهور ترین جاذبه‌های گردشگری در فاصله خیلی کمی از آبشار نیاگارا واقع شده است. انواع سرگرمی‌ها و تفریحات هیجان انگیز درشهر تورنتو پیدا می‌شود. از جشن‌های موزیکال گرفته تا مناطق تاریخی، خیابان های اسرارآمیز، بازار های قدیمی و همچنین رستوران‌های منحصر به فرد با معماری‌های خلاقانه. جاهای دیدنی تورنتو به‌عنوان یک شهر بی‌نظیر می باشند. در مرکز این شهر جاهای دیدنی و تفریحی کم نیستند ولی دیدنی های تورنتو در فاصله‌های دورتر از شهر هم زیاد می باشد.

امروز در این مقاله از ایلیاگشت قصد داریم تا شما را با جاذبه های تفریحی تورنتو آشنا کنیم. از جمله این جاذبه های تفریحی، بازدید از منطقه کارخانه های آبمیوه سازی و بازار سنت لورنس می باشد.

برترین جاذبه های تفریحی تورنتو را بشناسید

آشنایی با محله کارخانه های آبمیوه سازی

محلی که پیش از این بزرگ ترین کارخانه آبمیوه سازی بریتیش ایمپایر در آن قرار داشته است، در حال حاضر تبدیل به مجموعه ای شبیه باغ های کاونت با خیابان های سنگ فرش شده ویکتوریایی است که در آن ۸۰ مغازه مختلف از جمله کافه، رستوران و سینمای سول پپر قرار دارد. همچنین در خیابان ۱۵ کیس گودز (۱۵ Case Goods Lane) مغازه هایی را می بینید که در آن سرامیک و طلا جواهر و… ساخته می شود.

آدرس: ۵۵ میل استریت

تماس : distillerydistrict.com

جاذبه های تفریحی تورنتو

بازار کنزینگتون 

بازار کنزینگتون بیشتر شبیه یک محله است تا بازار که در آن بوتیک های فروش لباس های قدیمی و دست دوم وجود دارد. علاوه بر آن گالری های هنری، فروشگاه صنایع دستی، کافه و میوه فروشی هم در آن وجود دارد. می توانید در ساناگان (شماره ۱۷۶ خیابان بالدوین) ساندویچ های بزرگ، غذای مکزیکی خوشمزه در ال تومپو(شماره ۲۷۷ خیابان آگوستا) و آبمیوه در کافه پوئتری جاز (شماره ۲۲۴ خیابان آگوستا) میل کنید.

آدرس : بازار کنزیگتون 

تماس: kensington-market.ca

گردش رایگان در تورنتو

خیابان کویین استریت وست

خیابان کویین استریت وست در تورنتو، شبیه خیابان کارنابی در لندن است: شلوغ پلوغ، قدیمی و پر از بوهای عجیب غریب. سوار تراموای ۵۰۱ به سمت اوسینگتون شوید و پیاده برگردید. بوتیک های طراحان محلی آن هانگ (شماره ۸۲۹،لباس های زنانه) و دختر معدنچی (شماره ۷۴۴ ،لباس زنانه و طلا جواهر). شماره ۳۷۰ هورس شوو تاورن هم با پاسیوی بیرونی جذابش از سال ۱۹۴۷ باز است.

آدرس : بین خیابان اسپادینا و اوسینگتون  

 تماس :  queenstwestbia.ca

گردش رایگان در تورنتو

بازار سنت لورنس

۱۲۰ مغازه ای که در بازار سنت لورنس، در جنوب شهر تورنتو وجود دارد یک سنت ۲۰۰ ساله را ادامه می‌دهند. سری به نان ها، پنیر ها ، گوشت های ارگانیک و سبزی ها بزنید. در نانوایی کاروزل بیکری می‌توانید اسنک بخورید(۶٫۲۰ دلار کانادا/۳٫۴۰ پوند)، یا در مغازه هایی که در طبقات پایین قرار دارند غذای محلی بخورید (زیر ۱۰ دلار کانادا،۵٫۵۰ پوند). در بازسازی که پیش از این صورت گرفته است، بازار شمال به شنبه بازار و بازار عتیقه فروشی اختصاص داده شده است.

آدرس: بازار سنت لورنس

تماس :(۰۰۱۴۱۶۳۹۲۷۲۱۹) stlawrencemarket.com

گردش رایگان در تورنتو
کلمه‌های کلیدی: