بهترین رستوران های حلال تورنتو کانادا

تورنتو مرکز استان آنتاریو یعنی پرجمعیت‌ترین و از نظر اقتصادی فعال‌ترین و قوی‌ترین استان کانادا است. این شهر بعد از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس چهارمین شهر پرجمعیت امریکای شمالی محسوب می‌شود. همچنین به‌عنوان یک شهر چند ملیتی دارای جاذبه‌های شهری فوق‌العاده‌ای است. این شهر با پیشرفت چشم‌گیر خود در سال‌های اخیر، به یکی از مقاصد گردشگری و حتی مهاجرتی تبدیل شده است. 

یکی از دغدغه های مسافران مسلمان در سفر به کشورهای دیگر پیدا کردن رستوران حلال است که غذاهایش را مطابق با موازین شرعی تهیه کرده باشد. در شهر تورنتو مسلمانان زیادی زندگی می کنند و به همین دلیل هم این شهر را می توان بهشتی برای شکم گردی از نوع حلال دانست. در خیابان های و محله های مختلف تورنتو رستوران های حلال متعددی وجود دارند که مسافران می توانند با خیال راحت از منوی رستوران های حلال در تورنتو غذا انتخاب کنند.

رستوران درتی برد چیکن (The Dirty Bird Chicken+ Waffle)

رستوران درتی برد چیکن یکی از بهترین رستوران حلال در تورنتو است و غذاهای کلاسیک آمریکایی را با حال و هوایی کانادایی ترکیب و به مشتریان ارائه می کند. در این رستوران جوجه سوخاری برشته و ترد را می توانید روی وافل های برشته و تازه و همراه با سس ها و شهدهای مختلف سفارش بدهید.

ترکیب وافل و جوجه سوخاری ترکیبی بی نظیر و خوشمزه است که می توانید در این رستوران آن را تجربه کنید. در این رستوران کلیه غذاها مطابق با موازین شرعی تهیه شده و هیچ گونه نوشیدنی الکی هم سرو نمی شود. رستوران درتی برد چیکن در منطقه توریستی بازار کنسینگتون قرار گرفته و بعد از غذا خوردن می توانید چند ساعتی را در این محله گشت و گذار کنید.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو

رستوران پارامونت فاین فودز (Paramount Fine Foods)

در مطلب معرفی بهترین رستوران های حلال در تورنتو جا دارد که به یکی از معروف ترین رستوران های ارائه کننده شاورما هم اشاره ای داشته باشیم. رستوران پارامونت فاین فودز انواع غذاهای عربی و خاورمیانه ای مثل زعتر، شاورما، گوشت گریل شده و دسرهای مختلف مثل باقلوا و کنافه را به مشتریان ارائه می کند.

مدیر این رستوران، کارآفرینی لبنانی-کانادایی به نام محمد فقیح است که نه تنها رستوران های زنجیره ای موفقی را در سرتاسر کانادا افتتاح کرده، بلکه در زمینه امور خیریه و حمایت از قربانیان تروریسم هم نقش پررنگی دارد. به طور مثال، این فرد نیکوکار به خانواده های قربانیان حمله مسجد کبک در سال ۲۰۱۷ مبالغی پرداخت کرد و برای بیخانمان های تورنتو هم در طول زمستان سرد اقامتگاه و گرمخانه تهیه کرد. همه این عوامل در کنار طعم لذیذ و خوشمزه و کاملا حلالِ غذاهای رستوران کافی است تا در سفر به تورنتو برای غذا خوردن به این رستوران بروید.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو

رستوران بامیان کباب (Bamiyan Kabob)

رستوران بامیان کباب در واقع یک رستوران افغانی است و انواع کباب های خوشمزه و لذیذ را به مشتریان ارائه می کند. آشپزی افغانستان اشتراکات زیادی با آشپزی ما ایرانی ها دارد و به همین دلیل مطمئنا از طعم غذاها و کباب هایش لذت خواهید برد. در این رستوران که یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو است می توانید انواع کباب های لذیذ، از کباب چوپان گرفته تا کباب چاپلی تند و اسپایسی را امتحان کنید. اکثر کباب ها همراه با برنج و سالاد و سبزی سرو می شوند و به عنوان دسر هم اغلب فرنی به مشتریان داده می شود.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو

رستوران برگرناتور (The Burgernator)

اگر در تورنتو هستید و دلتان هوس یک همبرگر درست و حسابی و لذیذ کرده است می توانید به رستوران برگرناتور بروید و حسابی شکم چرانی کنید. برگرناتور یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو است و کلیه غذاهایش طبق موازین شرعی و حلال تهیه می شود و هیچ گونه نوشیدنی الکی و حرام هم سرو نمی شود. با این حال، طعم لذیذ برگرهای این رستوران باعث شده تا علاوه بر مسلمانان، مشتریان غیرمسلمان زیادی هم این رستوران را برای غذا خوردن انتخاب کنند. این رستوران هم در کنسینگتون مارکت قرار گرفته و بعد از گشت و گذار در این منطقه و خرید می توانید برای غذا خوردن به این رستوران بیایید.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو

رستوران حلال گایز (The Halal Guys)

رستوران حلال گایز در واقع نام رستورانی زنجیره ای است که شعبه اصلی اش در شهر نیویورک است و یکی از پیشگامان غذای حلال آمریکایی محسوب می شود. شعبه تورنتو این رستوران هم با غذاهای خوشمزه ای که دارد یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو به حساب می آید. کلیه غذاهای این رستوران بر طبق موازین شرعی و حلال تهیه می شوند و هیچ گونه نوشیدنی الکلی و حرام هم سرو نمی شود. بنابراین مشتریان مسلمان می توانند با خیال راحت هرچه می خواهند در این رستوران سفارش بدهند و دلی از عزا در بیاورند. انواع غذاها با گوشت گاو، مرغ، انواع سالاد و فلافل و نوشیدنی های گوارا و دلچسب در منوی متنوع رستوران ارائه می شود.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو

رستوران ایرانی شهرزاد (Sheherzade Persian Grill)

در آخر جا دارد به یکی از رستوران های ایرانی هم اشاره کنیم که با کیفیت بالای غذاهایش در بین بهترین رستوران های حلال در تورنتو قرار دارد. ایرانی های زیادی در نواحی شمالی تورنتو زندگی می کنند و به همین دلیل در سفر به تورنتو احساس غربت و غریبی اصلا نخواهید کرد. رستوران ایرانی شهرزاد بهترین غذاهای ایرانی را به صورت کاملا حلال به مشتریان ارائه می کند و می توانید تجربه خوشمزه ترین غذاهای ایرانی را درست در قلب تورنتو و کانادا داشته باشید. انواع کباب، آبگوشت و دیزی معروف ایرانی و انواع نان بربری و سنگک در این رستوران ارائه می شود و شما را یاد خانه و وطن می اندازد.

رستوران Gourmet Malaysia

این رستوران در زمینه ارائه غذاهای مالزی تخصص دارد و در مرکز تورنتو قرار گرفته است. اگر به غذاهای خوشمزه مالزی علاقه مندید می توانید این تجربه بی نظیر را در سفر به تورنتو داشته باشید. انواع غذاهای گوشتی و همین طور گزینه های گیاهی به روش اسلامی و کاملا حلال به مشتریان ارائه می شود. حجم غذاهای این رستوران بسیار زیاد است و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارند و مطمئنا با پرداخت مبلغی اقتصادی می توانید حسابی شکم چرانی کنید و دلی از عزا دربیاورید.

بهترین رستورانهای حلال تورنتو
کلمه‌های کلیدی: