مقاصد برتر گردشگری در سال 2018 | والا والا

شاید برای شما هم جالب باشد که برترین مناطق گردشگری دنیا را بشناسید و بدانید که این برترین مقاصد با داشتن چه ویژگی‌هایی در لیست بهترین‌ها قرار گرفته‌اند. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که به دنبال یک مقصد مناسب برای سفر می‌گردیم، اما نمی‌دانیم که باید به کجا برویم؟ مردم آمریکا این مسئله را برای خودشان حل کرده‌اند و بهترین مقاصد گردشگری را در سایت پرطرفدار travelandleisure به اشتراک گذاشته‌اند. البته این مسئله فقط مربوط به مردم آمریکا نمی‌شود، چراکه این سایت، کاربرانی از دیگر نقاط دنیا هم به خود اختصاص داده است. در این میان پرتکرارترین مقاصد این سایت به‌عنوان پنجاه مقصد برتر گردشگری  در سال 2018 معرفی شده‌اند. قبلاً پنج مورد از مقاصد این لیست را با نام‌های جزیرۀ سولتا، گرانادا، گرینویل، بونس آیرس و لوس کابوس معرفی کردیم. امروز با ایلیاگشت همراه باشید و چهل‌وپنجمین مقصد برتر گردشگری را با نام والا والا در واشنگتن بشناسید.

والا والا کجاست؟

والا والا شهری در شهرستان والا والا ایالت واشنگتن است که در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳۱۷۳۱ نفر جمعیت داشته است. در گوشۀ جنوب شرقی واشنگتن، هر ساله با بیش از 300 روز آفتابی، سه منطقۀ زیبا پرورش می‌یابند که عبارتند از کلمبیا، والا والا و درۀ یاکیما! اما در سه سال گذشته والا والا به‌عنوان مقصد اصلی مسافران برای گردشگری، دوپرخه‌سواری و گلف شناخته شده است. در والا والا بیش از 140 کارخانۀ تولید شراب وجود دارد که شراب مرغوب اروپایی تولید می‌کنند و با این حساب والا والا یکی از تولیدکننده‌های بزرگ شراب در آمریکاست.

در والا والا با وجود تجمع زیاد در روزهای آخر هفته، هیچ محدودیتی در استفاده از واحدهای اقامتی وجود ندارد و تمام واحدها به‌راحتی در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. در این شهر زیبا و ساحلی، علاوه‌بر جاذبه‌های طبیعی یک موزۀ نمایشگاهی زیبا هم وجود دارد که همواره مورد استقبال عموم قرار می‌گیرد.

همراهان عزیز، اگر به این شهر سفر داشته یا اطلاعات خاصی در مورد آن می‌دانید، حتماً آن را با ایلیاگشت به اشتراک بگذارید. درضمن بخش‌های بعدی این مقاله را از دست ندهید.

 

 

کلمه‌های کلیدی: