برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 | شهر تورنتو

برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 | تورنتو، کانادا

اگر به دنبال یک مقصد تمام‌عیار گردشگری می‌گردید، یا اگر اهل طبیعت و گردشگری هستید و دوست دارید با برترین نقاط در زمینۀ گردشگری آشنا شوید، این پرونده ویژۀ شماست. امروز با شما همراه هستیم تا بخشی دیگر از پروندۀ بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018 را پیش ببریم. در بخش‌های قبلی به معرفی چند مورد از این لیست پردختیم و شما را تا حدودی با جزیرۀ سولتا، گرانادا،گرنویل، بونس آیرس، لوس کابوس ، والا والا،مصر ، ازبکستان ، جزایر فیجی، مصر و مراکش آشنا کردیم. امروز هم با معرفی تورنتو همراه شما هستیم. همانطور که  قبلاً هم گفته شد، منبع این دست مقالات وب‌سایت مرجع travelandleisure است که از کاربران خود خواسته تا تجربیات خود در زمینۀ گردشگری را به اشتراک بگذارند. اگر در این بخش به این پرونده پیوسته‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقالات دیگر را از دست ندهید. در ادامه با ایلیاگشت همراه باشید.

شهر تورنتو

شهر تورنتو

تورنتو شهری که اخیراً به همراه دیگر شهرهای کانادا 150‌اُمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفته است، حالا به‌عنوان یکی از برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 شناخته می‌شود. اما علت این امر چیست؟ در ادامه در این‌باره بیشتر می‌خوانیم.

شهر تورنتو

تورنتو که به‌عنوان مرکز استان انتاریو کانادا شناخته می‌شود، در عین‌حال پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهر کانادا هم هست. پس تعجبی ندارد اگر سرشار از امکانات ویژه و جاذبه‌های فراوان باشد. علاوه‌بر این‌ها، تورنتو یک شهر مهاجرپذیر هم هست و به همین علت، ملیت‌های بسیاری در آن زندگی می‌کنند و این امر رنگ و لعاب خاصی به تورنتو بخشیده است.

شهر تورنتو

گذشته از رونق گردشگری تورنتو در سال 2018 آمار و ارقام نشان می‌دهند که این شهر به طور‌میانگین نیز سالانه 40 میلیون گردشگر را به سوی خود جذب می‌کند. شاید یک علت بزرگ برای این مسئله هم مهاجرپذیر بودن کانادا باشد. افراد زیادی قبل از اقدام برای مهاجرت، به کانادا و بزرگ‌ترین شهر آن تورنتو سفر می‌کنند تا از چندوچون زندگی در کانادا آگاه شوند. تمام این مسائل هم ریشه در وضعیت معیشتی، سیاسی و اقتصادی حاکم در کانادا دارد که از کیفیت خوبی برخوردار است و افراد زیادی را به سوی خود می‌کشاند.

شهر تورنتو

گذشته از موارد بالا، از طبیعت زیبای تورنتو و فضای شهری فوق‌العادۀ آن نباید چشم‌پوشی کرد. تمام این عوامل دست به دست هم داده‌اند تا تورنتو برای چندمین بار به یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری تبدیل شود.

شهر تورنتو

همراهان عزیز در بخش‌های بعدی این مقاله هستیم. اگر تجربۀ سفر به تورنتو یا هر مقصد جذاب دیگری را دارید، حتماً آنرا با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : https://www.travelandleisure.com

 

 

کلمه‌های کلیدی: