مقاصد برتر گردشگری لوس کابوس

سفرکردن یکی از کارهایی‌ست که می‌تواند در تقویت روحیه بسیار مؤثر باشد. شاید این روزها و باتوجه به شرایط سخت موجود، امکان سفر به نقاط دور فراهم نباشد، اما این دلیل نمی‌شود که نخواهیم با بهترین نقاط دنیا آشنا شویم. همانطور که در بخش‌های قبلی مقالۀ بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018 اشاره کردیم، سایت travelandleisure، به‌تازگی 50 مقصد برتر گردشگری دنیا را معرفی کرده و شرح مختصری در مورد هریک داده است. در بخش‌های قبلی در مورد جزیره سولتا، گروینویل، گرانادا و بونس آیرس صحبت کردیم. امروز اما، با ایلیاگشت همراه شوید و لوس کابوس را به‌عنوان چهل‌و ششمین مقصد برتر گردشگری در سال 2018 بشناسید.

لوس کابوس

لوس کابوس کجاست؟

لوس کابوس که در زبان اسپانیایی با نام Los Cabos شناخته می‌شود، یک منطقۀ توریستی و بسیار خوش آب و هوا واقع در ایالت باحا کالیفرنیا سور در کشور مکزیک است. درحقیقت به مجموع شهرهای کابو سان لوکاس (Cabo San Lucas) و سن خوزه دل کابو(San José del Cabo) در کشور مکزیک، لوس کابوس می‌گویند. به‌عنوان یک رویداد مهم برگزارشده در لوس کابوس، می‌توان به نشست 20اقتصاد برتر جهان در سال 2012 اشاره کرد که در لوس کابوس برگزار شد. اما چه چیزی باعث شده است تا لوس کابوس به‌عنوان یکی از 50 مقصد برتر گردشگری از نگاه کاربران سایت پرطرفدار travelandleisure معرفی شود؟ در ادامه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد این منطقۀ زیبا بیشتر آشنا خواهیم شد.

لوس کابوس

جاذبه‌های گردشگری لوس کابوس

لوس کابوس که در چند سال اخیر به‌عنوان یکی از گرم‌ترین مناطق توریستی در مکزیک معرفی شده است، دارای سواحل وسیع و بی‌نظیر است. اگر به این منطقه سفر داشته باشید به احتمال زیاد کاباره‌های پرجنب و جوش، استراحت‌گاه‌های جذاب و راحت و همچنین غذاهای خوشمزه و خوش‌رنگ توجه شما را به خود جلب خواهند کرد.

فرودگاه بین‌المللی لوس کابوس (Los Cabos International Airport) یک فرودگاه همگانی است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۳۰۰۰ متر است. این فرودگاه در کشور مکزیک قرار دارد و در ارتفاع ۱۱۴ متری از سطح دریا واقع شده است.

لوس کابوس

همراهان عزیز ایلیاگشت، در بخش‌های بعدی این مقاله با ما همراه باشید و جاذبه‌های دیگر را نیز بشناسید.

کلمه‌های کلیدی: