برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 | کشور ایرلند

وب‌سایت‌ها و سایت‌های مرجع گردشگری یا سازمان‌های گردشگری با ببررسی‌های دقیق هرساله لیستی از پررونق‌ترین جاذبه‌های گردشگری را منتشر می‌کنند. این بار هم سایت مرجع travelandleisure با تیکیه بر تجربیات کاربران خود این کار را انجام داده است. خواندن چنین مطالبی گذشته از جنبۀ راهنمابودن آن‌ها برای سفر، می‌تواند به‌عنوان یک راهنما باشد. وقتی می‌بینیم که برخی کشورهای این لیست (که البته قبلاً معرفی کردیم) با اینکه جاذبه‌های خاصی هم ندارند اما باز جزو بهترین‌ها قرار می‌گیرند و گردشگران را به‌سوی خود می‌کشانند، می‌توانیم در این مسئله دقیق شویم و علت‌های آن را ریشه‌یابی کرده و در مورد خودمان به کار ببندیم. چرا که نه؟ هر گردشگر که به سرزمین پا می‌گذارد، می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد مشاغل زیادی باشد. در ادامه با ما همراه باشید و در مورد ایرلند به‌عنوان یکی دیگر از جاذبه‌های پررونق گردشگری بیشتر بدانید.

ایرلند کجاست ؟

صنعت گردشگری ایرلند به‌ویژه در چندسال اخیر با رشد چشم‌گیری مواجه بوده است. شاید یک علت این امر نرخ مناسب ارز در ایرلند و سیستم حمل‌ونقل مناسب آن باشد. گذشته از این مسائل از جاذبه‌های طبیعی آن هم نباید غافل شد چراکه ایرلند بی‌نظیرترین جاذبه‌های گردشگری را درخود جای داده است.

ایرلند

خرابه‌های قلعۀ دانلوس که در مقابل یک ساحل زیبا قرار گرفته، صحنه‌ای زیبا اما دراماتیک ایجاد کرده است. شبه جزیرۀ هوس هم یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی ایرلند است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. پیاده‌روی بر صخره‌های بلند هوس هم تجربه‌ای تکرارنشدنی به شما هدیه می‌کند.

کتابخانۀ قدیمی دوبلین که در شهر دوبلین واقع شده، یک جاذبۀ غنی فرهنگی در ایرلند به‌شمار می‌رود که می‌تواند گردشگران بسیاری را به ایرلند جذب کند.

ایرلند

گذشته از جتذبه‌های طبیعی، فرهنگی و تاریخی که در ایرلند به وفور به‌چشم می‌خورد، از اقدامات دولت ایرلند برای جذب گردشگر هم نباید گذشت. در همین چند سال گذشته هتل‌های مجلل بسیاری برای اقامت گردشگران ساخته شده است.

ایرلند

تمام این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا صنعت گردشگری ایرلند روزبه‌روز توسعه پیدا کند و سرانجام در سال 2018 ایرلند در لیست بهترین مقاصد گردشگری قرار بگیرد.

همراهان عزیز در بخش‌های بعدی این مقاله حتماً همراه ما باشید، چراکه آشنایی با برترین مقاصد گردشگری هنوز ادامه دارد.

منبع : travelandleisure

کلمه‌های کلیدی: