برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 | جزایر فیجی

آشنایی با بهترین نقاط دنیا نمی‌تواند خالی از لطف باشد، حتی اگر بدانیم هیچ وقت نمی‌توانیم به آن مناطق سفر کنیم، که البته چنین تصوری کاملاً اشتباه است. در بخش‌های قبلی، مقاله‌هایی را تحت عنوان برترین مقاصد گردشگری در سال 2018، منتشر کردیم و در آن‌ها به معرفی مقاصدی چون جزیرۀ سولتا، گرینویل، گرانادا، بونس آیرس، مصر، مراکش و … پرداختیم. امروز قصد داریم جزایر فیجی را به شما معرفی کنیم. فیجی جزو آن دسته از مناطقی‌ست که شاید برای ما نا آشنا باشد، اما در لیست بهترین مناطق گردشگری دنیا قرار گرفته است. همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز اشاره شد، وب‌سایت travelandleisure، که به‌عنوان مرجعی در زمینۀ گردشگری حساب می‌شود، از کاربران خود خواسته است تا تجربیات خود از سفر به بهترین مناطق دنیا را به اشتراک بگذارند و سپس لیستی با نام 50 جاذبۀ برتر گردشگری در سال 2018 منتشر کرده است. در ادامه با ایلیاگشت همراه شوید و مقصدی دیگر از این لیست را بشناسید.

جزایر فیجی

فیجی

فیجی که با نام رسمی جمهوری جزایر فیجی شناخته می‌شود، کشوری‌ست جزیره‌ای که در منطقۀ ملانزی در اقیانوس آرام جنوبی واقع شده. بزرگترین شهر فیجی و همچنین پایتخت آن سووا نام دارد. اگر نگاهی به تصاویر فیجی بیندازید، متوجه می‌شوید که با یک مقصد منحصربه‌فرد مواجه هستید و از قرار گرفتن آن در لیست یهترین‌ها تعجب نمی‌کنید. سواحل بی‌نظیر با آب‌های کریستالی زیبا و صخره‌های رنگارنگ از فیجی چشم‌انداز زیبایی ساخته است. اگر به‌دنبال یک طبیعت بکر و ناب هستید، فیجی همان مقصدی‌ست که می‌خواهید.

جزایر فیجی

قدم‌زدن در جنگل‌های بارانی یکی از دیگر جاذبه‌های گردشگری فیجی است که شاید در هیچ‌کجای دیگر نتوانید آنرا بیابید. این درحقیقت یک ماجراجویی کامل است.از آبشارهای فیجی هم انصافاً نباید گذشت. یکی از زیباترین چشم‌اندازهای فیجی پارک ملی بوما است که دارای آبشارهایی به ارتفاع 18 متر می‌باشد.

جزایر فیجی

 

فیجی، گذشته از طبیعت زیبا و باورنکرنی‌اش، مردم بسیار خون‌گرم و مهربانی دارد که باعث جذب هرچه بیشتر گردشگران به این نقطه می‌شود. در این جزیره همچنین می‌توانید در بهترین اقامت‌گاه‌ها اقامت داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید. اقامتگاه‌های این جزیره آن‌قدر خوب و باکیفیت هستند که در لیست بهترین اقامت‌گاه‌های دنیا نیز قرار گرفته‌اند.

جزایر فیجی

همراهان عزیز در بخش‌های بعدی این مقاله نیز منتظر شما هستیم. لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

کلمه‌های کلیدی: