برترین مقاصد گردشگری مصر در سال 2018

سلامی دوباره به همراهان همیشگی ایلیاگشت! امروز هم با بخشی دیگر از مقالۀ برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 همراه شما هستیم تا یک جاذبۀ هیجان‌انگیز دیگر را به شما معرفی کنیم. اگر بخش‌های قبلی این مقاله را دنبال کرده باشید، احتمالاً می‌دانید که منبع این دست مطالب ما، نظرات کاربران سایت مرجع و پربینندۀ travelandleisure است. این وبسایت که در زمینۀ گردشگری و سفر بسیار غنی‌ست، از کاربران خود خواسته است تا برترین جاذبه‌های گردشگری را طبق تجارب خودشان به اشتراک بگذارند و سپس پرتکرارترین آن‌ها را در مقاله‌ای تحت عنوان برترین جاذبه‌های گردشگری منتشر کرده است. در چند قسمت گذشتۀ این مقاله مقاصد جزیرۀ سولتا، گرانادا، گرینویل، بونس آیرس، لوس کابوس، والا والا و ازبکستان را به شما معرفی کردیم. در این مقاله نیز همراه ما باشید و با مصر به‌عنوان چهل‌وسومین مقصد برتر گردشگری آشنا شوید.

مصر

مصر

هرچند در سال‌های گذشته اختلافات سیاسی و نگرانی‌های اقتصادی به صنعت گردشگری مصر ضربه زده است، اما با این‌وجود گردشگران  دلیل تازه‌ای برای سفر به مصر پیدا کرده‌اند و هنوز هم به مصر به‌عنوان یک مقصد گردشگری جذاب نگاه می‌کنند. در نزدیکی اهرام ثلاثۀ مصر و در بیابان‌های خشک و بی‌آب و علف مصر، موزه‌ای  باشکوه و  مدرن درحال ساخت است که ساخت آن حدود یک میلیارد دلار خرج برداشته است. این موزه که بیش از دو دهه است در حال ساخت میباشد، موزۀ گرامی‌داشت مصر نام دارد و شامل آثار تاریخی مصر است.

مصر

این موزه علاوه‌براینکه بیش از 100000 اثر هنری موجود در موزۀ مصر را در خود جای خواهد داد، پذیرای آثار هنرمندان جدید نیز خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که بتواند رونقی دوباره به صنعت گردشگری مصر ببخشد. تا کنونو بیش از 1550 اثر هنری جدید از 82 کشور دنیا به این موزه پیشنهاد شده است. زمان افتتاح موزۀ گرامی‌داشت مصر در سال 2018 برآورد شده است. بازدیدکنندگان این موزه همچنین می‌توانند از پشت یک دیوار شیشه‌ای از تماشای اهرام ثلاثه لذت ببرند.

مصر

همراهان عزیز، در بخش‌های بعدی این مقاله منتظر شما هستیم چراکه لیست هنوز به پایان نرسیده و مقاصد بسیاری باقی مانده است.

منبع: travelandleisure

کلمه‌های کلیدی: