مقاصد برتر گردشگری در سال 2018

اگر اهل سفر و گردشگری باشید، احتمالاً خیلی دوست دارید، بهترین مقاصد گردشگری را بشناسید. حتی اگر امکان سفر به این مقاصد را هم نداشته ،باشید، آشنایی با آن‌ها برای جذاب خواهد بود. همانطور که در بخش قبلی مقالۀ مقاصد برتر گردشگری در سال 2018 ، مطالعه کردید، در این پرونده قصد داریم 50 مقصد برتر گردشگری شناخته شده در سال 2018 را به شما معرفی کنیم. ذکر یک نکته در این خصوص ضروری‌ست که لازم نیست این مقاصد دارای بیشترین بازدیدکننده‌ها باشند، بلکه پارامترهای دیگری نظیر، بکربودن جاذبه، وضعیت آب‌وهوا و پوشش گیاهی آن یا حتی قدمت منطقه، ملاک ارزیابی بوده‌اند. اگر خاطرتان باشد، در بخش قبلی به معرفی جزیرۀ سولتا در کشور کرواسی پرداختیم، در این بخش نیز با ایلیاگشت همراه باشید و گرینویل در کارولینای جنوبی را بشناسید.

گرینویل کارولینای جنوبی

کارولینا

کارولینا یکی از سیزده ایالتی‌ست که در طی انقلاب آمریکا، برضد سلطۀ بریتانیا قیام کردند. کارولینا از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است. مرکز کارولینای شمالی، شهر رالی و بزرگ‌ترین شهرهای آن شارلوت و اشویل هستند. از برترین جاذبه‌های کارولینای شمالی می‌توان به جنگل ملی پیسگاه و پارک ملی کوه‌های اسموکی اشاره کرد. جالب است بدانید، کارولینای شمالی بزرگترین مرکز تولید سیگار در کل آمریکاست. و اما کارولینای جنوبی، ایالتی‌ست در جنوب شرق آمریکا.پایتخت این ایالت شهر کلومبیا و مهم‌ترین شهر آن چارلستون است. شهرستان گرینویل نیز ششمین شهر مهم در کارولینای جنوبی محسوب می‌شود.

گرینویل کارولینای جنوبی

گرینویل کجاست؟

همانطور که گفته شد، گرینویل نام یکی از شهرهای ایالت کارولینای جنوبی، در ایالات متحدۀ آمریکاست. جمعیت این شهر در آخرین سرشماری سال 2010 برابر با ۸۴٬۵۵۴ نفر بوده است. شاید گرینویل بخش اعظم شهرت و محبوبیت خود را مدیون رستوران‌هایش باشد. اگر اهل شکم‌گردی هستید گرینویل، برای شما بهترین گزینه است. از هتل‌های گرینویل نیز نباید چشم‌پوشی کرد. شما می‌توانید در گروینویل با هتل‌هایی که شایسته‌تان است، از اقامت خود لذت ببرید. هتل‌های متنوعی در این شهر بسته به هدف اقامتی شما تعبیه شده است. اگر برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در این شهر زیبا حضور دارید، اصلا جای نگرانی نیست. از برترین هتل‌های گرینویل می‌توان به هتل هیلتون گرینویل اشاره کرد.

گرینویل کارولینای جنوبی

همراهان عزیز، امیدواریم که از این گشت کوتان در گرینویل لذت برده باشید. در بخش‌های بعدی این مقاله منتظر شما هستیم، زیرا 48 جاذبۀ برتر دیگر طبق گفتۀ travel leisure در انتظارتان است.

منبع: travelandleisure

کلمه‌های کلیدی: