مقاصد برتر گردشگری در سال 2018 | گرانادا

اگر از همراهان همیشگی ایلیاگشت باشید، احتمالاً مقالات مقاصد برتر را مطالعه کرده‌اید. در این مقالات قصد داریم 50 مقصد برتر گردشگری در سال 2018 را که توسط کاربران سایت travelandleisure شناسایی شده‌اند، به شما معرفی کنیم. در بخش‌های قبلی به معرفی جزیرۀ سولتا در کرواسی و شهر گرینویل در کارولینای جنوبی، به عنوان دو تا از برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 پرداختیم. امروز با شما هستیم تا یکی دیگر از این مقاصد زیبا و دیدنی را به شما معرفی کنیم. اگر مایل هستید تا با مقصد بعدی آشنا شوید، ادامۀ این مطلب را دنبال کنید تا با گرانادا آشنا شوید.

گرانادا اسپانیا

گرانادا کجاست؟

گرانادا شهری تاریخی و بسیار باشکوه واقع در کشور اسپانیاست. در این شهر زیبا هرآنچه که یک توریست بخواهد، وجود دارد: جنگل‌های بارانی حفاظت شده و غذاهای محلی بسیار خوشمزه!

گذشته از غذاهای خوشمزه و پرادویۀ گرانادا، معماری‌های باشکوه آن زبانزد خاص و عام است. قدمت آثار تاریخ یموجود در گرانادا به هزاران سال قبل و زمان رومیان بازمی‌گردد. اگر به آثار تاریخی علاقه‌مندید، در این شهر زیبا می‌توانید از  کاخ الحمراء دیدن کنید. علاوه‌بر کاخ الحمراء، جاذبه‌های تاریخی دیگری نیز در این جزیرۀ زیبا وجود دارد، ازجمله میدان Mirador de San Nicolas، عمارت‌های با‌شکوه Casa del Chapiz، حمام‌های سنتی، کلیسای جامع گرانادا و حمام باستانی Banuelo.

اگر به گراندا سفر کردید، توصیه می‌کنیم غذای سنتی تاپاس را حتماً امتحان کنید. تاپاس در فرهنگ جزیرۀ گرانادا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و چیزی بیش از یک وعده غذای معمولی‌ست!

اما همانطور که گفته شد، این جزیرۀ زیبا علاوه‌بر جاذبه‌های تاریخی دارای جاذبه‌های طبیعی نیز هست. برای مثال یکی از برترین چاذبه‌های طبیعی گرانادا، رشته‌کوه Sierra Nevada است. برای بازدید از این رشته‌کوه می‌توانید از تورهای مخصوص بازدید از سیرانوادا استفاده کتید و از تماشای این منطقه لذت ببرید. علاوه‌بر تمام موارد گفته‌شدهف در گرانادا فرصت انجام انواع ورزش‌ها و تفریحات آبی و همچنین حمام آفتاب فراهم شده و تمامی این موارد دست به دست هم داده‌اند تا این جزیرۀ کوچک از نظر گردشگران در لیست 50 مقصد برتر گردشگری قرار بگیرد.

همراهان عزیز امیدوریم از آشنایی با گرانادا لذت برده باشید. در بخش‌های بعدی این مقاله ما را همراه کنید و 47 مقصد باقی ماندۀ دیگر را بشناسید.

منبع: travelandleisure

کلمه‌های کلیدی: