مقاصد برتر گردشگری در سال 2018 | بوینس آیرس

سفر و گردشگری، به همان اندازه که جذاب و دوست‌داشتنی است، نیاز به صرف زمان و هزینه نیز دارد. پس این مهم است که به کجا سفر می‌کنید. به همین علت چندی‌ست که در بخش بلاگ ایلیاگشت، مطالبی را تحت عنوان مقاصد برتر گردشگری منتشر می‌کنیم. شاید بعضی از این مقاصد از نظر شما بسیار بعید و دور از دسترس باشند، اما این‌ مقاصد توسط  توریست‌های حرفه‌ای معرفی شده‌اند و اگر صنعت توریسم و گردشگری را دوست داشته باشید، حتماً از این مطالب لذت خواهید برد. در بخش‌های قبلی سه مورد از 50 مقصد برتر گردشگری در سال 2018 را به شما معرفی کردیم و سفری کوتاه به جزیرۀ سولتا، شهر گرینویل و جزیرۀ گرانادا داشتیم. امروز و در سومین بخش از این پرونده با ما همراه باشید تا سری به بوینس آیرس در آرژانتین بزنیم.

بوینس آیرس کجاست؟

بوینس آیرس پایتخت کشور آرژانتین و شهری با جاذبه‌های گردشگری فراوان است که سالانه تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می‌کند. برای سفر به این شهر زیبا به چند روز زمان نیاز دارید و با هزینه‌ای نسبتاً مناسب می‌توانید از بیشتر جاهای آن دیدن کنید. بونس آیرس را پاریس آمریکای جنوبی نامیده‌اند، علت این امر هم زنده‌بودن شهر و شکل و شمایل اروپایی آن است. بعد از ریودوژانیرو، بونس آیرس دومین شهر بزرگ آمریکای جنوبی‌ست.

در سال جاری (2018) بونس آیرس به عنوان مرکز سرگزمی در زمینۀ هنر، ورزش و سیاست شناخته شده است. بازی‌های المپیک جوانان نیز در همین سال در این شهر برگزار می‌شود و به احتمال زیاد به صنعت گردشگری بونس آیرس رونقی دوباره می‌بخشد.

بوینس آیرس

از آنجایی‌که فوتبال در آرژانتین یک صنعت تجاری بزرگ محسوب می‌شود، لا بومبرنرا (La    Bombonera) و ال مونومنتال (El Monumuenta) استادیوم‌های بزرگ بوینس آیرس هستند و می‌توانید در این استادیوم‌ها به تماشای رقابت دو تیم برتر آرژانتین یعنی ریورپلاته و بوکا بنشینید.

جاذبه‌های طبیعی و گردشگری بونس آیرس بسیار زیاد است، اما اگر از برترین جاذبه‌های این شهر می‌توان به باغ‌های جانورشناسی، موزه اویتا، بازار سن تلمو، جزایر فالکند، کاخ سرخ و موزۀ هنرهای ملی اشاره کرد.

بوینس آیرس

پیشنهاد می‌کنیم بخش‌های بعدی این مقاله را از دست ندهید، چراکه هنوز 46 مقصد برتر دیگر باقیست که شاید چندتای آن‌ها در نزدیکی شما باشد

کلمه‌های کلیدی: