برترین مناطق گردشگری در البوکرکی

سفر و گردشری و ماجراجویی همواره از مباحث مورد علاقۀ انسان‌ها بوده است. سفر انسان را با دنیای جدیدی آشنا می‌کند و پر از آموزه‌های مختلف است. شاید  نتوانیم به تمام ناشناخته‌های دنیا سفر کنیم، اما امروزه و با پیشرفت شگرف علم و فناوری، می‌توانیم با یک سرچ ساده در اینترنت در هرجای دنیا که می‌خواهیم گشت‌وگذار کنیم. شاید برایتان جالب باشد بدانید، افرادی هستند که بیشتر وقتشان را در سفرهای مختلف می‌گذرانند و در واقع سفرکردن به‌نوعی برای آن‌ها شغل محسوب می‌شود. این افراد تجربه خود از سفر به نقاط مختلف دنیا را در یک سایت مرجع گردشگری به نام travelandleisure به اشتراک گذاشته‌اند و این وبسایت نیز بهترین مقاصد را در لیستی منتشر کرده است. اگر مخاطب این دست مقالات ایلیاگشت باشید، می‌دانید که در بخش‌های قبلی چند مورد از مقاصد این سایت ازجمله جزیرۀ سولتا، گرانادا،گرنویل، بونس آیرس، لوس کابوس ، والا والا،مصر ، ازبکستان و … را به شما معرفی کریدم. امروز هم همراه ما باشید تا شما را با یکی دیگر از مقاصد این لیست به نام البوکرکی در نیومکزیکو آشنا کنیم.

البوکرکی

البوکرکی کجاست ؟

البوکرکی نام یکی از شهرهای ایالت نیومکزیکو واقع در ایالات متحدۀ آمریکاست. با وجود اینکه البوکرکی بزرگترین شهر ایالت نیومکزیکوست، اما مرکز این ایالت نیست. جالب است بدانید که البوکرکی با حدود نیم میلیون جمعیت، یکی از بزرگترین شهرهای ایالت نیومکزیکو محسوب می‌شود، اما در میان شهرهای آمریکا از رتبۀ خاصی برخوردار نیست. شاید خیلی از افراد اصلا ندانند که البوکرکی کجاست، اما این نکته از دید گردشگران دور نمانده و تبدیل به یکی از بهترین تجربه‌هایشان شده است.

البوکرکی

البوکرکی در سال 2018 با اعمال تغییراتی به‌عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری شناخته شده است. در جولای سال جاری، این شهر با برگزاری جشنوارۀ بالن‌ها آن‌هم در بالاترین سطح کیفیت، گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

البوکرکی

به‌طورکلی  قرارگرفتن البوکرکی در لیست بهترین مقاصد جای تعجب دارد، اما هزینه‌های هنگفتی که این شهر برای جذب توریست انجام داده، می‌تواند مؤثر باشد. به‌عنوان نمونه یکی از این مخارج، احیای محلۀ قدیمی البوکرکی‌ست که تأثیر زیادی در جذب گردشگر داشته است.

البوکرکی

 

 

کلمه‌های کلیدی: