در این هتل با زرافه ها غذا میخورید

همه ما ها تا به امروز در هتل های بسیاری اقامت داشتیم که شرایط و خدمات متنوعی به میهمانان ارائه میداده است. بعضی ها ترانسفر دارند، بعضی ها صبحانه را به اتاق شما می آورند، بعضی هتل ها در داخل اتاق برای شما جکوزی می گذارند و ….

ولی امروز در این گزارش هتلی داریم که شما در اتاق خود می توانید یک زرافه داشته باشید. بله زرافه .

در هتل مانور زرافه کنیا giraffe manor hotel شما میتوانید ملاقاتی خصوصی با یک یا دو رزافه غول پیکر داشته باشید. از این رو این هتل به یکی از خاص ترین هتلهای موجود در بازر جهان تبدیل شده است. جاذبه ای گردشگری که باعث رونق گردشگری این کشور آفریقایی شده است.

اگر شما گذرتان به کشور کنیا افتاد حتما برای اقامت این هتل را برگزینید به دلیل اینکه در یکی از بهترین نقاط خوش آب و هوا واقع شده است، و اینکه زرافه ها در این هتل آزادند و به هر سو می خواهند می روند. البته باید مطمئن باشید که این حیوانات زیبا و بزرگ به شما آسیب نمیزنند، پس راحت باشید.

در مجموع 8 زرافه تربیت شده در این هتل نگهداری میشوند که آموزش دیده هستند و میدانند چگونه باید با میهمانان هتل ارتباط برقرار کنند. هتل زرافه کنیا زیاد لوکس و لاکچری نیست، ولی خیلی محیط عاشقانه و دلبرانه ای دارد. همانطور که در تصاویر پیداست این هتل مانند باغ هایی زیباست که پیشتر در فیلم ها دیده اید.

راهروها و راه پله ها، دکوراسیون و مبلمانی راحت، آثار و تابلوهای هنری زیبا، سالن های غذاخوری دیدنی، همه دست به دست هم داده اند که هتل زرافه محبوب و پرطرفدار شود. در کنار همه اینها شما بازی با زرافه ها را هم اضافه کنید.

متریال استفاده شده در این هتل بسیار زیبا و دوست داشتنی است، چوب و چرم های درجه یک به وفور پیدا می شود به طوریکه احساس می کنید حدود 70 سل به عقب بازگشته اید و میتوانید حس کنید زندگی در آن دوران گونه بوده است.

شما در هنگام ورود به این هتل با زرافه هایی که به استقبال شما آمده اند روبرو میشوید ، در رستوران هم شما حتما میهمانان سرزده ای دارید که از پنجره هتل به داخل آمده اند.  شما میتوانید در محوطه با زرافه ها قدم بزنید و خوش بگذرانید.

منیع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: