برترین مقاصد گردشگری سال 2018 | زامبیا

سلامی دوباره به همراهان عزیز ایلیاگشت. با معرفی یک جاذبۀ دیگر از مجموعه مقالات برترین مقاصد گردشگری در سال 2018 همراه شما هستیم. همانطور که می‌دانید منبع این دست مقالات، تجربیات گردشگران سایت travelandleisure است که به نوبۀ خود یک سایت مرجع در زمینۀ گردشگری‌ست. این وب‌سایت از کاربران خود که عمدتاً گردشگران حرفه‌ای هستند، خواسته تا تجربیات سفر خود را به اشتراک بگذارند، سپس لیستی از بهترین جاذبه‌ها در سال 2018 تهیه کرده است. در بخش‌های قبلی این مقاله با مقاصدی همچون جزیرۀ سولتا، گرانادا،گرنویل، بونس آیرس، لوس کابوس ، والا والا، مصر ، ازبکستان ، جزایر فیجی، مصر و مراکش و … آشنا کردیم. امروز هم همراه شما هستیم تا زامیبیا را به‌عنوان گزینۀ دیگری از این لیست بشناسیم. در ادامه با ما همراه باشید.

زامبیا

زامبیا

زامبیا کشوری‌ست که در قلب آفریقا واقع شده. این کشور که در گذشته هم به‌عنوان یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری در آفریقا شناخته شده بود، در سال 2018 توانست یک بار دیگر نظر گردشگران را به خود جلب کند. کارشناسان گردشگری زامبیا را به‌عنوان زادگاه سیاحت سافاری می‌شناسند و همین امر باعث شده تا افراد زیادی بخواهند سافاری را  در زامبیا تجربه کنند.

زامبیا

جاذبه‌های طبیعی زامبیا بسیار زیاد است و شاید یکی از دیدنی‌ترین نقاط روی کرۀ زمین باشد. همین امر یکی دیگر از مواردی‌ست که باعث رونق گردشگری در آن می‌شود.

زامبیا

از جاذبه‌های دیدنی زامبیا می‌توان به آبشار ویکتوریا، پارک ملی لانگوا جنوبی، دریاچۀ مطنوعی کاریبا (بزرگترین دریاچۀ مصنوعی جهان)، موزۀ ملی لوکازا،راهآهن لیوینگستون، پل‌آبشار ویکتوریا، موزۀ لیوینگستون زامبیا و پارک ملی کافو اشاره کرد. همانطور که می‌بینید جاذبه‌های زامبیا آن‌قدر زیاد است که کمتر گردشگری می‌تواند از خیر آن بگذرد و قرار گرفتن این نقطه در لیست بهترین مقاصد گردشگری در سال 2018 هیچ تعجبی ندارد.

زامبیا

همراهان عزیز، امیدواریم که از خواندن این مطلب و تماشای تصاویر زامبیا به‌ قدرکافی لذت برده باشید. اگر تجربۀ سفر به زامبیا یا هر مقصد دیگری را دارید، با ما به اشتراک بگذارید. در بخش‌های بعدی منتظرتان هستیم.

منبع : https://www.travelandleisure.com

 

کلمه‌های کلیدی: