آشنایی با معروف ترین صبحانه های دنیا

طبیعتا برای هر فرد بهترین قسمت روز ، صبح ها و جذاب ترین وعده غذایی، صبحانه است. اگر برای کسی غیر از این می باشد، باید سریعا به دکتر مراجعه کند. باید بدانید که تعریف دقیقی از صبحانه در هیچ جای دنیا وجود ندارد، ما به شما می گوییم که معروف ترین صبحانه های دنیا کجا پیدا می شود و چه چیزی است. پس با این مقاله ایلیاگشت همراه باشید.

ناتو ژاپنی-Natto Japan

در واقع ناتوی ژاپنی برای بعضی از مردم دنیا خوب می باشد، زیرا در آن لوبیا و سویا به کار رفته و برای اکثر مردم در وعده صبح زیاد مناسب نیست. طعم تند و عطر قوی این صبحانه شما را بیدار می کند. در این صبحانه مواد مغذی است که در آن کلسترول صفر است. 

معروف ترین صبحانه

هاگسلاگ هلند-Hagelslag The Netherlands

این صبحانه هلندی که شامل نان تست و کاکائو است بیشتر شبیه میان وعده های ایرانی ها می باشد.

معروف ترین صبحانه

کروس اسپانیا-Churros Spain

کروس اسپانیایی در حقیقت یک پیراشکی باریک و چرب به علاوه شکلات داغ می باشد، شاید بتوان گفت این هم برای ما ایرانی ها همان میان وعده لذیذ و یا شاید یه عصرانه خوشمزه باشد.

معروف ترین صبحانه

کروکی مانسی-Croque Monsieur France

این صبحانه لذیذ فرانسوی پنیر و ژامبون توست می باشد. از ظاهر آن پیداست که بسیار خوشمزه است. برای خوشمزه تر شدن این صبحانه به آن جعفری تازه و سبزیجات معطر هم اضافه می کنند. صبحانه ی فرانسه یکی از لذیذترین صبحانه های دنیا می باشد.

معروف ترین صبحانه

کیدگری اسکاتلند Kedgeree Scotland خوشمزه ترین صبحانه دنیا

صبحانه اسکاتلندی ها بیشتر شبیه به غذاهای آسیایی است به این دلیل که سربازان بریتانیایی از هند برای پخت این صبحانه آموزش دیده اند و با خود به اروپا برده اند. ماهی، برنج، تخم مرغ و یا گوشت، نخود فرنگی و سبزیجات معطر یک ناهار کامل در وعده صبحانه.

چیلاکلیس مکزیک یکی از معروف ترین صبحانه های دنیا

مردم مکزیک وعده های صبحانه را بسیار سنگین و مغزی می خورند. آن ها برای وعده صبحانه سس تند مخصوص ذرت تهیه می کنند و نیمرو را در آن می خوابانند، در ادامه سسی تند با سبزیجات مخصوص بر روی آن ریخته و میل می کنند. به این شکل خواب شبانگاهی بسیار سریع از سر آنان دور خواهد شد.

معروف ترین صبحانه

دابلز ترینیداد توباگو-Doubles Trinidad and Tobago

در کشورهای آفریقایی، خمیر نخود فرنگی را سرخ می کنند و بر روی آن سس مخصوصی می ریزند و در وعده صبحانه میل می کنند. شاید صبحانه توباگو ساده ترین منو در این گزارش باشد، اما از محبوبیت بالایی برخوردار است.

معروف ترین صبحانه

صبحانه آمریکایی جزو معروف ترین صبحانه های دنیا

و رسیدیم به کامل ترین و مفصل ترین صبحانه ی دنیا در این گزارش، صبحانه ای در حد اعلا در کشور آمریکا. شعار آمریکایی ها در سر میز صبحانه این است : من همه این ها را می خواهم، همین حالا هم میخواهم. شاید این شعار گویای همه چیز باشد اما برایتان می گوییم چه چیزی می خواهند. تخم مرغ، سوسیس، سیب زمینی، بیکن شفاف، ژامبون، پن کیک، شربت و شیر، شاید کمی قهوه. واقعا این صبحاه بر روی میز دلبری می کند.

معروف ترین صبحانه

آرپاس ونزوئلا-Arepas Venezuela

آرپاس ونزوئلا شامل نان های پخته شده با آرد ذرت که درون آن از مواد غذایی سرخ شده و چرب از جمله کره، پنیر، گوشت، سوسیس یا تخم مرغ پر شده است. البته در بعضی از نقاط ونزوئلا آووکادو هم در این صبحانه خوشمزه می ریزند. این صبحانه کامل، در حد وعده دیگری است به غیر از صبحانه.

معروف ترین صبحانه

ماسالا دوسا هند-Masala Dosa India

ماسالا دوسا هند یک پنک کیک سبک و ترد از خمیر برنج و عدس سیاه و پر شده با سیب زمینی، پیاز و ادویه جات، ترشی جات مخلوط با سس کاری و نارگیل است که در هند ساخته می شود. لذت خوردن این صبحانه هندی را از دست ندهید. با خوردن این صبحانه برای اتفاقات در هر روزی آماده هستید.

معروف ترین صبحانه

صبحانه ایرانی یکی از کامل ترین صبحانه های دنیا

اما جای صبحانه ایرانی در این گزارش خالی بود. در واقع باید گفت بهترین صبحانه دنیا را باید در کشور عزیزمان ایران میل کرد. چای شیرین با نان سنگگ تازه و پنیر تبریز، نیمرو و یا املت صبحگاهی هم که بسیار دلبری می کند. اگر علاقه مندید می توانید مرباهای مختلف ایرانی را میل کنید همچنین سر شیر و عسل هم پادشاه صبحانه های ایرانی است.

معروف ترین صبحانه
کلمه‌های کلیدی: