بهترین زمان برای رزرو پرواز

آیا شما هم به دنبال یک بلیط با قیمت و ساعت مناسب و دلخواه خود هستید؟ اگر شما هم هنوز نمیدانید که بهترین زمان برای رزرو بلیط چه ساعت  و تاریخی است با ما همراه باشید.

مجله معروف Lonely Planet گزارش داده است که برای دریافت مزایا و بهترین تخفیفات مسافران بهتر است زودتر از حد معمول برای رزرو بلیط و هتل اقدام نمایند. ولی همیشه صدق نمی کند. در این صورت تخفیفات لحظه آخری چه می شود؟

اما در این بین نشریه اسکای می گوید بهترین زمان رزرو بلیط با نوع مقصد و پرواز ممکن است بالا و پایین شود. پس نمیشود زمان دقیقی اعلام نمود.

 

اما نشریه اسکای به یک نکته بسیار دقیق اشاره نموده، در برخی از سایت های رزرو بلیط و هتل این گونه تنظیم شده که بر حسب تعداد رزرو و تعداد ویزیتور قیمت بالا برود.

پس بهترین موقع زمانی است که همه در خواب هستند، یعنی 4 و 5 صبح، در این زمان شما میتوانی در سکوت کامل و ترافیک کم و یا حتی خالی وب سایت رزرو بلیط هواپیما، اقدام به رزرو بلیط مناسب کنید. قیمت بلیط هم کم شده است.

Sky همچنین توصیه می کند که مسافران پروازهای خود را دو ماه پیش برای پروازهای بین المللی و دو تا سه هفته قبل برای پروازهای داخلی رزرو کنند، اما ساعت 5 صبح فراموش نشود.

بهترین زمان برای رزرو پرواز

سایت های زیادی برای رزرو بلیط سیستمی و چارتری در ایران وجود دارد، اما اگر میخواهید از اصالت بلیط و پرواز خیایلتان جمع باشد حتما این امر مهم و خطیر را به ایلیاگشت بسپارید، ما برای شما بهترین پروازهای بین المللی را با قیمتی معمولی و رقابتی عرضه میکنیم.

البته در هنگام رزرو باید دقت کنید که فرودگاه مقصد، تاریخ حرکت و ساعت رسیدن، میزان بار مجاز، کیف دستی و ایرلاین مورد نظر را با دقت انتخاب کنید، همچنین در حین ورود اطلاعات شخصی و پاسپورتی نهایت دقت را به خرج دهید، بعضی از موارد را نمیشود اصلاح نمود.

منبع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: