سنگاپور کشوری برای خرید

اگر قصد از سفر پیش رویتان خرید باشد، بدون شک بهترین بهترین مقصد شما کشور سنگاپور میباشد. فروشگاه‌ها و مراکز خرید سنگاپور در آسیا پیشتاز است. شاید در این ابعاد کوچک کشور سنگاپور، نتوان این تعداد مغازه را باور کرد اما بدون اغراق میتوان گفت فروشگاه‌ها و مراکز خرید در این کشور به در آسیا پیشتازی میکند.

سنگاپور به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمینه‌ی خرید شناخته می‌شود. شاید باور این موضوع برای شما سخت باشد اما در سفر به این کشور نمی‌توانید حتی از تمام مراکز خرید یکی از خیابان‌های معروف این کشور به نام اورچارد بازدید کنید. با ایلیا گشت همراه باشید تا با چند مورد از معروف ترین مراکز خرید سنگاپور آشنا شوید.

مراکز خرید سنگاپور

محله هند کوچک

محله هند کوچک یا (Little India) در خیابان سرانگون (Serangoon Road) دارای ترکیبی غریب از رنگ، صداهای شرقی و بوی خاص ادویه های هندی است. در این محله شما برای لحظاتی فراموش می کنید که در شهری پر از آسمان خراش و بسیار مدرن هستید. در خیابان اصلی این محله تعداد زیادی مغازه های ارائه کننده پوشاک وجود دارد که ادعا می شود ارزان ترین مغازه های سنگاپور هستند. اجناس الکترونیکی، لباس ها و اجناس هندی و البته ادویه جات و کاری مشهور هند در این محله به فروش می رسد.

محله هند کوچک

کلارک کوای (Clarke Quay)

این مرکز خرید، محلی ایده آل برای پیدا کردن رستوران ها و کافه های مختلفی است که می توان در کوچه ها و گوشه و کنار آن قدم زده و تمدد اعصاب کرد. این بازار در ساعات پس از تاریکی هوا دارای شور و نشاط و سرزندگی خاصی بوده و انواع فروشگاه های ارائه کننده لوازم آرایشی بهداشتی، پوشاک و … در آن وجود دارد. در این بازار چند پاساژ و مال نیز وجود داشته و از آن جمله می توان به (Central)؛ (Riverside Point)، و (Great World City) اشاره کرد.

کلارک کوای

مصطفی سنتر (Mustafa Centre)

مصطفی سنتر یکی دیگر از مراکز خرید سنگاپور می باشد. ممکن است شارژر آی فون مدل SG$3  که از این مرکز خرید تهیه می کنید تنها شش ماه دوام داشته باشد یا فروشندگان آن ادعا کنند که کیف های برند (Louie Vuitton) که در این بازار ارائه می شوند، کاملا اصل بوده و تقلبی نیستند!

این موضوع ممکن است کمی اغراق آمیز باشد اما شما درباره مصطفی سنتر می توانید مطمئن باشید که تقریبا هر چیزی که به ذهنتان برسد با قیمت بسیار ارزان، پیدا خواهید کرد. این مرکز خرید در قلب محله هندی ها قرار داشته و یک مال ۲۴ ساعته نیز در آن دایر است. این بازار همیشه شلوغ و پر سر و صدا بوده و صدها بازدیدکننده سنگاپوری و خارجی در آن تردد می کنند.

مصطفی سنتر

بوگیس استریت مارکت (BUGIS STREET MARKET)

بازار خیابان بوگیس به صورت یک نوار باریک بین محله هندی ها در شمال و خلیج مارینا در جنوب قرار دارد. این بازار را می توان یکی از پر رونق ترین بازارهای سنگاپور محسوب کرد. در این بازار بیش از ۸۰۰ فروشگاه زیر یک سقف جمع شده و می توان گفت این بازار، بزرگ ترین بازار خیابانی شهر محسوب می شود. شما می توانید در این بازار طیف وسیعی از اجناس را خریداری کرده و از قیمت های پائین این فروشگاه ها بهره مند شوید. خرید از این محل، تجربه ای فراموش نشدنی بوده و رفتار دوستانه فروشندگان نیز جالب توجه است.

بوگیس استریت مارکت

مرکز خرید رافلز سیتی (RAFFLES CITY SHOPPING CENTRE)

مرکز خرید رافلز سیتی یکی دیگر از بهترین مراکز خرید سنگاپور می باشد. اگرچه تعداد زیادی مرکز خرید، مال و پاساژ در خیابان اورچارد وجود دارد اما قطعا فهرست پیشنهادی ما بدون معرفی مرکز خرید رافلز سیتی، ناقص خواهد بود. این مرکز خرید در محلی با دسترسی آسان، دقیقا در مرکز محله سیویک (Civic District) قرار داشته و در فاصله ای قابل پیاده روی و نزدیک با کلارک کوای و خلیج مارینا واقع شده است.

در این مرکز خرید انواع فروشگاه های ارائه کننده اجناس مختلف، در کنار رستوران ها و کافه ها و کافی شاپ های متعدد، انواع اجناس را با قیمت ارزان ارائه داده همچنین در زیرزمین آن یک فود کورت قرار دارد که می توانید از تنوع غذایی آن لذت ببرید.

کلمه‌های کلیدی: