لوکیشن های فیلم مصادره

لوکیشن های فیلم مصادره کجاست ؟

آیا شما فیلم سینمایی مصادره را دیده اید ؟ ایا میدانید لوکیشن و یا محل فیلمبرداری فیلم سینمایی مصادره کجاست ؟

مصادره اولین فیلم سینمایی بلند مهران احمدی در کشور ارمنستان بود. ارمنستان در همسایگی ایران است و بدلیل ارزانی لوکیشن ها بسیار مورد استقبال کارگردانان و بازیگران ایرانی قرار می گیرد.

 

لوکیشن فیلم مصادره

در این فیلم سینمایی که در ارمنستان در حوالی ایروان ضبط گریده است ، بازیگران ارمنستانی هم ایفای نقش نمودند. در این فیلم کمدی قرار بود کشور آمریکا به تصویر کشیده شود ، رستوران ها ، بارها و …. برای همین بسیار هنرمندانه لوکیشن سازی شد.

بازیگران فیلم مصادره

از بازیگران این فیلم میتوان به رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری، لوسینه گیراگوسیان، میلنا واردانیان، آلیسا میلکستیان و مهران احمدی به همراه بازیگران کودک امیر صدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان نام برد.

فیلم مصادره به نویسندگی علی فرقانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای ایران بر روی پرده رفت.

داستان فیلم مصادره

داستان این فیلم از سال ۱۳۵۰ آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو که رضا عطاران نقش او را بازی میکرد شروع شد. او درگیر و دار ماجراهایی می شود که ابتدای آن با برنده شدن یک بلیط بخت آزمایی است. او با پولی که برنده شده، ۵۰۰۰ متر زمین در عباس‌آباد میخرد و بر اثر سقوط شاه و انقلاب ۱۳۵۷ مجبور به خروج از کشور می‌شود. او در کاباره ای در تهران قبل از انقلاب با یک خواننده زن آمریکایی آشنا شد و  با او ازدواج کرد. او همراه این زن از ایران به آمریکا رفتند و وکالت زمین را به دوستش جلال خاوندی (بابک حمیدیان) می‌دهد و او نیز کلاهی بزرگ بر سر اسماعیل یارجانلو می گذارد و ….

منبع : ویکی پدیاسینما

کلمه‌های کلیدی: