دلایل سفر به لندن

لندن، بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر بریتانیا است و پایتخت کشور انگلستان نیز می‌باشد. در این گزارش قصد داریم به شما دلایل سفر به لندن را بگوییم. این شهر را که همه جزو پرقدرت‌ترین و ثروتمندترین مراکز سیاسی دنیا می‌شناسند در واقع مقر اصلی پادشاهی متحد بریتانیا است. 

سفر به لندن برای همه ما شاید هیجان انگیز باشد. پیشینه تاریخی این شهر به زمان روم باستان برمی‌گردد. رومیان پس از کشف این سرزمین آن‌را لاندینیوم نام نهادند. اما نکته جالب توجه در مورد آن وجود یک ناحیه شهری مستقل در هسته تاریخی آن به‌نام سیتی لندن است که در محدوده شهری لندن بزرگ قرار گرفته اما به‌صورت مستقل و توسط شرکت سیتی لندن اداره می‌شود.

لندن یکی از دیدنی ترین شهرهای توریستی جهان است که سالانه گردشگران زیادی را از گوشه و کنار دنیا به خود جذب می کند. مطمئنا شما هم با دیدن عکس های جذاب دیدنی های لندن عاشق این شهر تاریخی و بینظیر می شوید، می خواهیم از دلایل سفر به لندن بگوییم.

چرا باید به لندن سفر کنیم

آشنایی با برخی از دلایل سفر به لندن

کافه های تاریخی لندن

کافه های قدیمی لندن از جمله زیباترین ساختمان های شهر به شمار می روند، کافه هایی که بسیاری از آن ها ردی از ادبیات، شعر و رمان را بر چهره دارند و با دیدنشان یاد افرادی مثل شکسپیر، دیکنز و ساموئل جانسون می افتیم، این کافه ها به مانند آهن ربایی قوی این نویسنده های تشنه را به خود جذب می کردند و از پاتوق های همیشگی آن ها بودند.

دلایل سفر به لندن

شنا در استخرهای فضای باز

از «هامپستند پوندز» گرفته تا «بروکول لیودو»، لندن مجموعه ای عالی از استخرهای شنا در فضای باز به خود اختصاص داده است که اکثر آن ها در تمام طول سال باز هستند.

سفر به لندن

قبرستان نانهد

با اینکه قبرستان از مکان های ترسناک و رعب انگیز است و شاید تنها گیاهان و جانوران بتوانند زندگی را در این محیط مرگ آور پیدا نمایند اما هر آنچه که هست، قبرستان نانهد یکی از برگزیده ترین مکان های موجود در جنوب شرق لندن است.

چرا باید به لندن سفر کنیم

کافه های پشت بامی

ساختمان های لندن هر روز بلندتر شده و رستوران و کافه های بسیار زیبایی بر روی پشت بام های آن بوجود آمده اند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

تماشای مبارزه در تالار یورک

یورک هال یکی از مکان های شناخته شده در بریتانیا در سال ۱۹۲۹ است و هنوز هم صندلی های رینگینگ را برای رقابت در سال ۲۰۰۷ حفظ کرده است.

سفر به لندن

دوچرخه سواری در اطراف پارک المپیکی ولودروم

توجه لندن برای لیکرا می تواند در پارک المپیک ولودروم مشاهده شود. در این پارک، دوچرخه سواران ولودروم می توانند با یکدیگر به رقابت پرداخته و مدال طلای زیادی را برای تیم (GB) به دست آورند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

پیاده روی در مسیر ثمس

این مسیر ۱۸۴ مایل طول دارد. با این حال، بعضی از منظره های زیبای موجود در لندن می توانند در ریچموند، پوتنی و سوسبنک یافت شوند.

چرا باید به لندن سفر کنیم

 قایق سواری در پارک های لندن

در طول تابستان، دریاچه های قایقرانی در بسیاری از پارک های لندن به روی مردم باز است. بزرگ ترین و شناخته شده ترین دریاچه سرپنتاین در پارک هاید واقع شده است، اما مکان های جایگزین در پارک رجنت، الکساندرا، و گرینویچ نیز یافت می شود.

سفر به لندن
کلمه‌های کلیدی: