دلایل سفر به ژاپن

امروز با ایلیاگشت همراه باشید تا دلایل سفر به ژاپن را باهم بررسی کنیم. اگر به ژاپن سفر نکرده باشید احتمال کمی دارد که درباره زیبایی ها و شگفتی هایی که درباره این کشور گفته و نوشته می شود، استنباط دقیقی به دست آورید. ژاپن کشور شگفتی‌هاست. اگر به این کشور سفر نکرده اید، پس بهتراست برنامه ای برای سفر به سرزمین آفتاب تابان داشته باشید. در این کشور تصاویری وجود دارند که برخی از آن درمیان توریست های دنیا بسیار معروف هستند. البته برخی از مناطق هم هستند که دورافتاده‌اند و کمتر در معرض دید قرار می گیرند. برای سفر به این مناطق باید برنامه خاصی داشته باشید.

دلایل سفر به ژاپن

تونلی در باغ کاواچی فوجی

این باغ در شمال جزیره کیوشو واقع شده است. فاصله آن با فوکوکا تقریبا یک ساعت است.بهترین زمان برای بازدید از این باغ اواخر آوریل هنگامی که گل ها در رنگ های گوناگونی روئیده اند می باشد.

یک بوم نقاشی چشم نواز

بهترین مکان برای این در هر فصلی از سال به آن جا سفر کنید پارک ساحلی هیتاچی است که در شمال شرقی توکیو واقع شده است. این پارک به دلیل داشتن گل‌های زیبای فصلی اش بسیار مشهور است . زیبایی این گلها به قدری است که این منطقه را به یک بوم نقاشی شبیه کرده است. بومی که گویا واقعی نیست. هر فصلی از سال می توان به این پارک رفت اما اگر می خواهید گل های آبی نموفیلا را ببینید ماه های آوریل و می بهترین زمان است.

دلایل سفر به ژاپن

پاییز در پارک ساحلی هیتاچی

پاییز یکی از بهترین فصل های سال برای بازدید پارک هیتاچی در ساحل شرقی هونشو است. از توکیو تا این پارک با وسیله نقلیه ۲ ساعت راه است و همین باعث شده یک مکان عالی برای سفرهای یک روزه و دور ماندن از شلوغی و فشار پایتخت باشد.

دلایل سفر به ژاپن

دشتی پر از گل های خزه

هر سال در منطقه Fuji Five Lakes  جشنواره‌ای برگزار می شود که در آن گل های زیبای خزه صورتی، سفید و بنفش به بازدیدکنندگان این فستیوال خوشامد گفته و در آخر منظره زیبای کوه فوجی پذیرای آن ها خواهد بود. این فستیوال معمولا بین ماه های آوریل و ژوئن برگزار می شود. این جشنواره به فستیوال فوجی شیبازاکورا معروف است که یک جشن سالیانه است و دلیل برگزاری آن شکوفایی گل های خزه در منطقه است.

دلایل سفر به ژاپن

استخر آبی در هوکایدو

دومین جزیره کشور ژاپن از نظر وسعت، تقریبا ۴۰ برابر بزرگتر از توکیوست این در حالی است فقط یک سوم جمعیت توکیو را دارد. به هرحال مهم ترین اهمیت این منطقه در یک استخر آبی به نام  Aoiike  که سعی کنید حتما از آن دیدن کنید.

جنگل بامبو ساگانا در آراشیاما

زیباترین مکان و دومین مکان توریستی کیوتو یک جنگل زیباست با درختان بلند بامبو که وقتی با پای پیاده وارد آن می شوید گویا به دنیای دیگری قدم گذاشته اید. جنگل بامبو ساگانا یکی از مکان هایی است که هر توریست عاشق طبیعت باید سری به آن بزند.

دلایل سفر به ژاپن

یکشنبه به کنار این رودخانه بروید

وقتی که سفر شما به توکیو قطعی شد حتما در برنامه سفر خودیک روز را به طور کامل به دیدن رودخانه ای در کاواگوئه اختصاص دهید. این رودخانه یک فاصله نیم ساعتی با شهر دارد و بهترین مکان برای سفرهای یک روزه به شمار می‌رود. این منطقه به خاطر رودخانه هایش معروف است.

فستیوال چراغ های بامبودر تاکهتا، اوئیتا

تاکهتا به معنی بامبو و زمین های برنج است و هیچ چیزی بهتر از جشن گرفتن میراث این شهر با چراغ های بامبو نیست. این رسم از سال ۲۰۰۰ به منظور حفظ رشد درختان بامبو آغاز شده است.توریست های زیادی از سراسر دنیا به آنجا می روند تا ۲۰هزار فانوسی که در سومین جمعه ماه نوامبر برای ۳ شب روشن می شود را بازدید کنند.

دلایل سفر به ژاپن

مسیر پیاده روی ناکازندو

این مسیر از کیوتو آغاز و در ادو به پایان می رسد.کلمه ناکازندو به معنی جاده های کوهستان است و یکی از مهمترین مسیرهای رفت و آمد در قرن هفدهم بوده است.ناکازندو یک مسیر بسیار زیبا و رضایت بخش در میان حومه شهر و تاریخ ژاپن است.

رودخانه های لبریز از شکوفه های گیلاس

شکوفه های گیلاس یکی از زیباترین مناظر فصلی ژاپن است که پیشنهاد می کنم حتما ببینید. هر ساله در فصل بهار این کشور تبدیل به دسته گل های پاستلی رنگ می شود. اگر می خواهید شاهد این شگفتی باشید باید در زمان مناسب به آن جا سفر کنید.

 

دلایل سفر به ژاپن

کلمه‌های کلیدی: