لطفا به این مکانها بدون بچه بروید

واقعا گزارش امروز عجیب است . در این جا قصد داریم به شما مکانهایی را معرفی کنیم که برای سفر بسیار خوب و زیبا می باشند ، اما بدون بچه بروید. بچه داشتن تجربه شیرینی است اما تا وقتی بچه ها خیلی کوچکند سفر رفتن با آن ها دشوار است. اگر قصد سفر به اروپا را دارید پیش از بچه دار شدن برنامه سفرتان با بچینید یا صبر کنید تا بچه ها قدری بزرگ شوند.

برلین آلمان

اگر شهر نیویورک را ندیده بگیریم، برلین را می توان شهری دانست که هیچ گاه به خواب فرو نمی رود. شهری سرشار از روح آلمانی که هیچ چیز را بیشتر از داشتن اوقاتی خوش، دوست ندارند. بهتر است، این شهر را پیش از بچه دار شدن ببینید. زیرا در برلین تعداد زیادی سایت های تاریخی و خاص، آسمان خراش، رستوران های شیک، بوتیک های مختلف و میهمانی هایی که هیچ گاه پایان نمی یابند، وجود دارد. در این شهر شما برترین نمایش های بین المللی تئاتر و کنسرت های مختلف و نمایش های اجرا شده در هوای آزاد و اپراهای مختلفی را تجربه خواهید کرد. برلین، شهری است که در آن تعداد زیادی موزه، گالری های هنری، آثار تاریخی و معماری مدرن در کنار ساختمان های قدیمی  وجود داشته و بی نهایت مراکز خرید و پارک در این شهر برای پرسه زدن وجود دارد. سینماهای فضای باز، رستوران های ساحلی، جنگل ها و …. همه و همه در این شهر شما را مفتون خود کرده و شما هیچ گاه دوست ندارید برلین را ترک کنید.

لطفا به این مکانها بدون بچه بروید

جزیره میکونوس یونان

این شهر را می توان مرکز شادی و تحرک یونان دانست و گزینه خوبی برای سفر، پیش از بچه دار شدن محسوب می شود. در این شهر شما با شرکت های متعددی که برای پر کردن تعطیلات شما برنامه ریزی می کنند سر و کار داشته و برنامه های مهیجی مانند سفرهای دریایی، شرکت در سالن های مد، میهمانی های پر شور و … انتظار شما را می کشند. این بهشت زیبا در قلب جزایر سیلادس (Cyclades) همچنین محلی ایده آل برای شنا و تفریحات ساحلی محسوب شده و شما فرصت دیدار با گروه زیادی از مردمی که از سراسر دنیا به این محل آمده اند را دارید. اگر در این جزیره به دنبال محلی آرام و دنج هستید، به جزیره دلوس (Delos) که یک جزیره غیرمسکونی ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است رفته و از سایت های باستان شناسی بسیار زیبا و مهم آن دیدن کنید. در این جزیره همچنین موزه های متعددی قرار دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست. در میکونوس، تعداد زیادی رستوران و کافه قرار داشته و همچنین شما می توانید از ونیز کوچک و یا آسیاب های بادی آن دیدن کنید. تماشای منظره غروب آفتاب در این جزیره، بسیار تماشایی و خاطره انگیز است.

لطفا به این مکانها بدون بچه بروید

بارسلونا اسپانیا

دومین شهر بزرگ اسپانیا را می توانید در دو حالت بازدید کنید؛ نخستین حالت، زمانی است که هنوز بچه دار نشده اید و در حالت دوم باید دست های کودکتان را در دست داشته باشید. در این شهر زیبا که تلفیقی از مدرنیته و دنیای زیبای سنتی است، کارهای زیادی برای انجام دادن و جاهای زیادی برای دیدن وجود دارد. گردشگرانی که بدون کودک در این شهر هستند، می توانند ساعت ها در خیابان های بارسلونا پرسه زده و از بازارهای خیابانی اروپایی آن خرید کنند. از تماشای خانه های قدیمی لذت برده و برج و باروی شهر و گذرگاه های سنگ فرش شده آن را کشف کنند. زندگی شبانه در بارسلونا با شور هیجان زیادی همراه بوده و شما می توانید در جشن برداشت تاکستان شرکت کرده یا شاهد مراسم رقص محلی فلامنکو باشید که توسط کولی ها اجرا می شود. شما می توانید در ساعات طلوع خورشید به ساحل رفته و در آب های آبی دریا شنا کنید. در خیابان ها و آب نماها و میدان های مخفی و دورافتاده شهر پرسه زده و فضای مدیترانه ای ان لذت ببرید.  این موارد همه و همه دلایلی است که می تواند شما را قانع کند تا پیش از بچه دار شدن به بارسلونا سفر کنید.

لطفا به این مکانها بدون بچه بروید
Barcelona – Park Guell, Spain
کلمه‌های کلیدی: