ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

در ایلیاگشت امروز قصد داریم تا شما را با درخت شیطان در نیوجرسی | New Jersey Devil’s Tree آشنا سازیم. یکی از تسخیرشده ترین مکان ها در زمینی پرت و دورافتاده در نیوجرسی قرار دارد، جایی که یک درخت بلوط تک و تنها به حال خود رها شده است. وقتی این درخت را می بینید یک درخت ساده و کهنسال بلوط را می بینید و چیز عجیب و غریبی در ظاهرش وجود ندارد. اما باید پای صحبت ها و داستان های مردم محلی بشینید تا متوجه شوید این درخت به هیچ وجه یک درخت معمولی نیست. مردم نیوجرسی آن را «درخت شیطان» می نامند و معتقدند از این درخت صدای جیغ و فریاد شنیده می شود. صدها نفر از شاخه های همین درخت به دار آویخته شده اند و به باور مردم محلی روح مرده ها هنوز هم در این حوالی پرسه می زنند.

ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

آیا درخت نیوجرسی نفرین شده است ؟

اما واقعا ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی چیست ؟ تقریبا تمامی اهالی نیوجرسی داستانی ترسناک در مورد درخت شیطان برای تعریف کردن دارند. گفته می شود که گروه نژادپرست کوکلاکس کلان که به قتل عام سیاهان می پرداختند مقر اصلی شان را در کنار همین درخت قرار داده بودند. از آن جا که درخت شیطان در منطقه ای دورافتاده از مرکز شهر قرار داشت کوکلاکس کلان ها این درخت را برای دار زدن و اعدام سیاهپوستان انتخاب کرده بودند. داستان های زیادی در مورد این درخت وجود دارند و برخی گزارش داده اند که روح هایی آویزان از درخت را به چشم خود دیده اند.

ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

علاوه بر به دار آویختن تعداد زیادی سیاهپوست بی گناه، داستان وحشتناک دیگری هم در مورد درخت شیطان وجود دارد. گفته می شود که در اوایل ۱۹۰۰ مزرعه داری که از افسردگی شدید رنج می برد خانواده اش را برای پیک نیک به زیر این درخت آورد. هدف او تنها برگزاری یک پیک نیک ساده و وقت گذرانی با خانواده اش بود، اما در پایان تمام اعضای خانواده اش را کشت و خودش را از شاخه های درخت به دار آویخت. مردم نیوجرسی معتقدند که درخت شیطان ماهیتی اهریمنی دارد و حتی وقتی به آن دست می زنید احساس گرما می کنید. به گفته مردم در فصل زمستان که برف روی درخت می بارد به خاطر همین گرما سریع آب می شود و دور تا دور درخت هیچ وقت پوشیده از برف نمی شود.

شیطان در درخت

ظاهرا درخت شیطان دوست ندارد کسی از شاخه هایش بالا برود و به بازدیدکنندگان هم در این مورد هشدار داده می شود. به گفته استیو ک. یکی از شاهدان که از نزدیک این درخت را دیده است این درخت هرکسی که از شاخه هایش بالا برود را با نیرویی اسرارآمیز به پایین پرت می کند. 

ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

صداهای ترسناک داخل درخت

باورش واقعا دشوار است که یک درخت بتواند موجودی ترسناک و نفرین شده باشد. اما در باور مردم نیوجرسی این درخت بلوط واقعا درخت شیطان و طلسم شده ایست. افرادی که از نزدیک این درخت را دیده اند ادعا کرده اند که از داخل درخت صداهای جیغ گوشخراشی شنیده اند. موضوع عجیب در مورد درخت شیطان که به شایعه ها دامن می زند این است: معمولا درخت ها و به ویژه درختان بلوط محل سکونت و زندگی انواع جانوران مثل سنجاب، پرنده ها و حیوانات دیگر هستند؛ اما هیچ گونه حیوان و جانوری در درخت شیطان زندگی نمی کنند و ظاهرا از آن دوری می کنند.

ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

ظاهرا داستان هایی که در مورد درخت شیطان وجود دارد تمامی ندارند. یکی از این داستان ها در مورد لمس کردن تنه درخت است. افرادی که از نزدیک درخت شیطان را دیده اند می گویند که وقتی دستشان را به تنه درخت زده اند نوعی ماده روغنی عجیب روی دستشان به جا مانده است که به زحمت و با دشواری زیاد پاک می شده است.

ماجرای درخت شیطانی در نیوجرسی

مردمی که در حوالی این درخت زندگی می کنند فکر می کنند که ریشه های درخت شیطان آن قدر عمیق است که در نهایت به جهنم رسیده است. ترس و وحشتی که درخت شیطان در طول دهه ها ایجاد کرده آنقدر زیاد است که بارها افرادی سعی کرده اند این درخت را نابود کنند. روی تنه این درخت هنوز هم می توان رد تبر یا اره را دید که ظاهرا راه به جایی نبرده اند. از طرفی برخی هم به وجود درخت شیطان افتخار می کنند و سعی در محافظت آن دارند. هرچه باشد این درخت باعث جذب صدها گردشگر از نقاط مختلف به این منطقه پرت شده است!

منبع: ranker.com

 

کلمه‌های کلیدی: