معروف ترین رستوران های بدروم 

بدروم مقصدی تابستانی در کشور ترکیه است. شهری که حتی در انتهای تابستان هم جایی جذاب برای سفر و گشت و گذار است. این شهر با دمای متعادل، تابش آفتاب بی انتها و دریای آبی رنگش جایی بی مانند برای گذراندن تعطیلاتی آرامش بخش است. مطمئنا در این شهر ساحلی دلتان می خواهد چند ساعتی را در رستوران ها بگذرانید، رستوران هایی که با انواع و اقسام غذاهای خوشمزه تجربه ای بی نظیر از طعم ها و رنگ ها را برایتان فراهم می کنند.

مشهورترین رستوران های بدروم

رستوران هوکانین یری-Hoca’nın Yeri

رستورانی که کنار آب است اما غذای دریایی ندارد! اگر از اینکه از ابتدای سفر به بدروم همیشه غذاهای دریایی می خورید خسته شده اید و به دنبال گزینه ای متفاوت هستید تا غذاهایی مثل مانتی و بورک را امتحان کنید به رستوران هوکانین یری بروید. غذاهای این رستوران های بدروم همیشه خوشمزه است و از همه مهتر اینکه لازم نیست برای آن ها پول زیادی خرج کنید. غذا خوردن در این رستوران یکی از سرگرمی های جذاب است چون میز شما درست روبروی آب قرار دارد و حتی اگر غذاهای دریایی نمی خورید می توانید مدت ها به امواج آب خیره شوید.

رستوران لیمون-Limon

اگر همیشه عاشق تماشای غروب آفتاب در کنار دریا بودید عصرهای این رستوران را از دست ندهید. بدون شک یکی از زیباترین رستوران های بدروم لیون است، رستورانی که تمام میز و صندلی هایش در باغی سرسبز چیده شده و در آن می توانید غروب خورشید را به باشکوه ترین حالت ممکن تماشا کنید.

یک رستوران صمیمی و خودمانی که با چشم اندازهای بی نظیر و البته غذاهای خوشمزه حال و هوای متفاوتی را برایتان رقم می زند. این رستوران مخصوصا در هنگام غروب با مناظری از خورشید و دریا تبدیل به رمانتیک ترین رستوران شهر می شود. رستوران منوی ساده ای دارد پیشنهاد می کنیم یکی از کباب های خوشمزه و متنوع اش را انتخاب کنید چون گردشگران زیادی فقط به خاطر این کباب ها به این رستوران می روند.

معروف ترین رستوران های بدروم

رستوران اورفوز-Orfoz

رستورانی پر از غذاهای دریایی! هر موجود دریایی که بتوان از دریا صید کرد به دست سرآشپزان این رستوران به غذاهای خوشمزه تبدیل می شوند. پیشنهاد می کنیم اگر در این شهر ساحلی به دنبال یکی از بهترین رستوران های دریایی می گردید مستقیم به رستوران اورفوز بروید چون به غیر از غذاها، حتما تحت تاثیر دکوراسیون خاص آن قرار می گیرید.

کل این رستوران با میز و صندلی های شکیل چوبی و وسایل دریایی دکوراسیون شده که با غذاهای منو در هماهنگی کامل اند. از صدف های دریایی گرفته تا میگو و ماهی همه ی غذاهای این رستوران تازه و خوشمزه اند پس بدون اینکه وقت را تلف کنید میز خود را رزرو کنید.

معروف ترین رستوران های بدروم

رستوران ممدوف-Memedof

به دنبال محبوب ترین رستوران های بدروم هستید به ممدوف بروید، رستورانی که به غذاهای دریایی تازه و مزه های خوشمزه معروف است و آنقدر شلوغه که باید حتما از قبل میز رزرو کنید مخصوصا برای آن میزهایی که مستقیم در روبروی چشم اندازهای دریا قرار دارند. همین که پا به این رستوران می گذارید دو گروه از غذاها نظرتان را جلب می کنند: غذاهای دریایی تازه ای که همین امروز صید شدند و دیگری مزه هایی که آن ها هم مواد اولیه ی کاملا تازه ای دارند.

یکی از خوشمزه ترین غذاهای سنتی این رستوران سکسوکا است که با بادمجان سرخ کرده، ماست و سس سیر تهیه می شود. اگر هم دلتان غذاهای دریایی می خواهد شاه ماهی های قرمز را امتحان کنید، این ماهی فقط در دریاهای اطراف ترکیه پیدا می شود.

معروف ترین رستوران های بدروم

رستوران سوگان سارمیساک-Sogan Sarmisak

معنی اسم رستوران پیاز و سیر است! یک رستوران ریلکس و بدون تشریفات که درست در ساحل قرار دارد و با غذاهای خانگی ترکی در هنگام ناهار و شام از مهمانان پذیرایی می کند. منوی رستوران هر روز عوض می شود و با دیدن تنوع بینظیر غذاهایش حتما غافلگیر می شوید. پاهای خود را بر روی شن های نرم ساحل بگذارید و از خوردن غذاهایی که با عشق پخته شده اند لذت ببرید.

معروف ترین رستوران های بدروم

رستوران ماکاکیزی-Maçakızı

ماکاکیزی یکی از زیباترین هتل های بوتیک بدروم است که کاملا در میان زیبایی های طبیعی و چشم اندازها پنهان شده است. رستوران این هتل شب ها به یکی از شلوغ ترین و جذاب ترین رستوران های شهر تبدیل می شود و خیلی از گردشگران برای صرف شام این محل را انتخاب می کنند. حتما غذاهای مخصوص این رستوران که به ابتکار و خلاقیت های سرآشپز حرفه ای آن درست می شود را امتحان کنید چون نمونه ی آن ها را در هیچ رستوران دیگری پیدا نمی کنید.

بستنی پنگوئن-Penguen Ice Cream

در ادامه گزارش معروف ترین رستوران های بدروم ، غذاهای ترکی یک قانون جالب دارند که احتمالا از آن خوشتان می آید: بعد از غذای دریایی باید حتما یک خوراکی و یا غذای شیرین بخورید. بستنی بال بادم (bal badem) در پنگوئن بدون شک یکی از بهترین دسرها بعد از خوردن یک غذای دریایی خوشمزه است. این بستنی خامه ای پر از بادام های خوشمزه است و طعم آن فراتر از حد تصور!

معروف ترین رستوران های بدروم

رستوران میموزا-Mimoza

یک رستوران ساحلی و البته هنری که با فانوس های کدو تنبل و انواع گل ها تزئین شده و حال و هوای خاصی دارد. اگر دوست دارید شام تان را در کنار آب میل کنید به محله ی گوموسلوک (Gümüşlük) بروید و در این رستوران با مزه های عالی و ماهی های تازه از خودتان پذیرایی کنید. با اینکه قیمت این رستوران کمی بالاتر از جاهای دیگر است اما محیط زیبا و غذاهای خوشمزه دلایل قانع کننده ای هستند تا به محض رسیدن به بدروم میز این رستوران را رزرو کنید!

معروف ترین رستوران های بدروم
کلمه‌های کلیدی: