محل فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت

بازی تاج و تخت و یا به تلفظ صحیح انگلیسی Game of Thrones یکی از مشهورترین و محبوبترین سریالهای چندین سال می باشد. همیشه طرفداران این سریال تلویزیونی پیگیر این سریال و تمام حواشی اطراف آن هستند.

اما شاید برای شما جالب باشد تا بدانید صحنه های معروف این سریال زیبا کجا فیلمبرداری شده است. 

سریال بازی تاج و تخت یک لوکشین اصلی دارد و چندین لوکیشن فرعی ، یعنی اصلی ترین قسمتهای سریال در یک جا فیلمبرداری شده است و چند قسمت و چند صحنه آن در مکان های مختلف که همین امر بر زیبایی و جذابیت این سریال افزوده است.

لوکیشن اصلی سریال بازی تاج و تخت کجاست ؟

منطقه لندمانانالوگر در ایسلند اصلی ترین لوکیشن سریال بازی تاج و تخت می باشد . جایی شبیه رویاهای ترسناک . دسترسی به این مکان بر روی کره زمین کمی سخت است و فقط ماجراجوای حرفه ای به اینجا میروند. اما این بار گروهی از برترین هنرمندان و بازیگران به همراه تیم حرفه ای فیلمسازی به آنجا رفتند. 

وینترفل (کسل وارد)

یکی دیگر از لوکیشن های بازی تاج و تخت محوطه‌ای چهارصد هکتاری در اطراف کسل وارد در ایرلند شمالی است .

دارک هجز در ایرلند شمالی

یکی دیگر از لوکیشن های فیلم زیبای بازی و تاج و تخت واقع در ایرلند شمالی به معنای پرچین تاریک است که در قسمت بالی‌مانی واقع‌شده است. خیابانی ترسناک حتی در صبحها مملو از درختان راش.

لوکیشن بازی تاج و تخت

دراگون استون یا داون هیل استرند

از لوکیشن های سریال بازی تاج و تخت که در ایرلند شمالی است میتوان به ساحل دان هیل استرند اشاره کرد که البته همانند سایر لوکیشن های ایرلند شمالی برای قسمت‌های سرد سریال مورد استفاده قرار نگرفته است بلکه برای قسمت های شمالی است.

دیوارهای تاریخی دوبرونیک یا مقر شاهی

یکی از تاریخی ترین صحنه های سریال بازی تاج و تخت در کرواسی فیلبرداری شده است . در شهر تاریخی دوبرونیک. مقر شاهی را در این سریال زیاد می بینید.

 

کلمه‌های کلیدی: