سنگاپور ایرلاینز را بیشتر بشناسید

سنگاپور ایرلاینز بهترین ایرلاین جهان در سال 2018 را بیشتر بشناسید

اگر شما مقالات ایلیاگشت را دنبال می کردید حتما مقاله بهترین ایرلاین های جهان در سال ۲۰۱۸ را خوانده اید. پس امروز قصد داریم تا شما را با سنگاپور ایرلاین که در رتبه نخست این همه پپرسی قرار گرفت را آشنا کنیم.

سنگاپور ایرلاینز | Singapore Airlines

سنگاپور ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است، یکی از بزرگترین و بهترین خطوط هوایی جهاون می باشد. که در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸ میلیون مسافر و در ۲۰۱۱ بالغ بر ۱۶٫۹ میلیون مسافر را جابجا نموده‌است. این شرکت به بیش از 60 مقصد در 35 کشور پرواز دارد و میلیون ها مسافر خود را به این شرکت می سپارند.

در سال 2010 از سمت یاتا به عنوان دومین ایرلاین بزرگ جهان معرفی شد . این شرکت پله های ترقی و بزرگ شدن را یکی از پس از دیگری پیمود تا امروزه توانسته بهترین ایرلاین جهان شود.

درست 2 سال پیش وب سایت معروف و معتبر worldairlineawards ایرلاین کشور سنگاپور را به عنوان سومین خط هوایی برتر جهان اعلام نمود. اما امسال تریپ ادوایزر این شرکت را برترین و بهترین اعلام نمود. تلاش های شبانه روزی کارکنان این شرکت، خدمات دهی منظم و با دقت، عدم تاخیر و کنسلی و مهربانی و روی خوش مهمانداران از دلایل رای دهی به این ایرلاین آسیایی بوده است.

شرکت سنگاپور ایرلاینز در تاریخ ۱ مه ۱۹۴۷ توسط شرکت مالاین ایرویز تأسیس شد. قطب این شرکت هواپیمایی؛ فرودگاه چانگی سنگاپور می‌باشد. جالب است بدانید سنگاپور ایرلاین همیشه حامی مالی تیم ملی فوتبال سنگاپور می باشد.

تعداد ناوگان هواپیمایی سنگاپور را 102 عد هواپیما جدید و مدرن از جمله ایرباس مدرن و مجهز مثل ای ۳۸۰ (بزرگ ترین هواپیمای مسافربری دنیا) و بوئینگ ۷۸۷-۱۰ اعلام نمودند.

جالب ترین نکته در مورد ایرلاین برتر سنگاپور این است که یکی از مسافران در توئیتر خود گفته بود که بهترین غذای عمرم را در هواپیمایی سنگاپور در اوج آسمان ها خوردم. 

رزرو بلیط سنگاپور ایرلاین

مدیرعامل شرکت سنگاپور ایرلاینز در رابطه با کسب این عنوان می گوید: «افتخار می کنیم که توانستیم به عنوان بهترین ایرلاین جهان انتخاب شویم. این عنوان حاصل سخت کوشی و وفاداکاری هزاران کارمند در سرتاسر جهان است که با دقت و وظیفه شناسی بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دادند. مدل کسب و کار ما بر اساس سه رکن اصلی ساخته شده است: مدیریت محصول، سرویس عالی و شبکه ارتباطی. ما همچنان سرمایه گذاری بالایی روی این سه موضوع انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم انتظارات مشتریانمان (چه روی زمین و چه در آسمان) به طور کامل برآورده می شود.»

منبع : ویکی پدیا

 

کلمه‌های کلیدی: