تفریحات آبی کیش

در سفر به جزیره کیش حتما سراع تفریحات آبی کیش می روید. امکان ندارد کسی به کیش سفر کند و حداقل از یکی از تفریحات آبی جزیره کیش استفاده نکند. پس با ما همراه باشید تا بیشتر راجع به این تفریحات دریایی بدانید.

بهترین زمان سفر به کیش پاییز و زمستان و اوایل بهار می باشد . آب و هوای بسیار دل انگیز در جزیره کیش شما را به اقامت بیشتر در این جزیره رویایی در دل خلیج همیشه فارس دعوت می کند. تورهای نوروزی کیش بهترین پیشنهاد برای شماست.

جزیره کیش

ابتدا مختصری در مورد جزیره کیش صحبت میکنیم، کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان می باشد. جزیره کیش از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته‌است. این جزیره سالانه یک میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می‌کند.

تفریحات آبی کیش

تفریحات دریایی کیش

به جرات میتوان گفت یکی از پر طرفدار ترین تفریحات در این جزیره زیبا تفریحات دریایی یا آبی آن است. هوای تمیز و دریای پاک و مرجانی به همراه مناظر زیبا هر گردشگری را برای استفاده از تفریحات دریایی غیر قابل تکرار جذب می کند.

کلوپ های تفریحی جزیره کیش در تمام سواحل با امکانات کامل برای این دست تفریحات آماده ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی می باشند.

تفریحات آبی کیش

خدمات گردشگری رایگان در کیش

وقتی شما از تورهای کیش شرکت ایلیاگشت رزرو می کنید بعضی از تفریحات آبی کیش به صورت رایگان به شما اختصاص داده می شود و می توانید همراه خانواده از اققامت در جزیره کیش لذت ببرید. 

نمونه ای از تفریحات دریایی و آبی جزیره کیش

غواصی

غواصی کیش

جت اسکی

جت اسکی کیش

اسکی روی آب

اسکی روی آب کیش

کشتی تفریحی

کشتی تفریحی

فلای برد

فلای برد کیش

بادی مارینا

بادی مارینا کیش

کایت بوردینگ

کایت بوردینگ کیش

پارک آبی روباز کیش

پارک ابی کیش

آکواریوم شناور

آکواریوم کیش

اسکوتر غواصی

اسکوتر غواصی کیش

بیگ بال

بیگ بال کیش

پاراسل

پاراسل کیش

ماهیگیری 

ماهیگیری کیش

بنانا

بنانا کیش

قایق سواری

قایق سواری کیش

شاتل

شاتل کیش

منبع : کیش 

 

 

کلمه‌های کلیدی: