موزه جیمز باند بر روی کوه

اتریش یک کشور سرسبز و زیبا در قاره اروپا است که مهد تمدن موسیقی دنیا محسوب می‌شود. این کشور با داشتن عناصری همچون كیفیت بالای محیط زیست و فرهنگ غنی، جاذبه های زیادی برای عرضه دارد و با درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی از لحاظ كیفیت زندگی در مقام دوم جهان قرار دارد.
بر طبق آمار سال 2008 میلادی اتریش یكی از امن ترین كشورهای جهان است و از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت، این كشور در مقام سوم جهان قرار گرفته‌است.

موزه جیمز باند

همه ما نام جیمز باند را شنیده ایم و بسیاری از فیلم های سینمایی مشهور آن را تماشا کرده ایم. جیمز باند قهرمان یکسری از معروف ترین فیلم های تاریخ سینمای جهان است که علاقه مندان زیادی هم در سراسر دنیا دارد. شهرت این شخصیت سینمایی، باعث شده است که مسئولان کشور اتریش تصمیم بگیرند تا موزه جیمز باند را بر روی قله کوهی معروف در کشورشان احداث کنند.

موزه جیمز باند

از کشور اتریش خبر رسیده است که مسئولان این کشور تصمیم دارند موزه ای را با عنوان موزه جیمز باند (James Bond) در این کشور احداث کنند. این موزه قرار است یکی از پر بازدید ترین جاذبه های گردشگری اتریش باشد. این موزه سینمایی در تاریخ ۱۲ جولای سال جاری، بر بلندای قله گایسلچکوگل (Gaislachkogl) که یکی از معروف ترین کوه های این کشور است، افتتاح خواهد شد. دسترسی به این موزه، از طریق تله کابین های مخصوصی انجام خواهد شد که به طور خاص برای این موزه ساخته شده اند. بازدیدکنندگان از این موزه، پس از طی مسیری زیبا توسط تله کابین، به ساختمان مخوفی خواهند رسید که شبیه به مخفیگاه تبهکاران ساخته شده است. آن ها خود را جای جیمز باند خواهند گذاشت و تلاش خواهند کرد تا این تبهکاران را نابود کنند.

موزه جیمز باند

نام پروژه ساخت این موزه را ۰۰۷ گذاشته اند. نیل کالو (Neal Callow) کارگردان مطرح هالیوودی که فیلم های معروفی مثل Casino Royale، Skyfall، Spectre و… ساخته است، با همکاری شرکت Ootimist Inc مسئول طراحی و ساخت این موزه هستند. فضای داخل موزه به طرز زیبایی نور پردازی شده است. وسایل و تجهیزات جاسوسی در سراسر آن دیده می شوند و پخش صداهایی هیجان انگیز از جیمز باند، این فضا را بسیار جذاب و هیجان انگیز کرده است. هدف از تمامی این موارد، شبیه سازی فیلم های جیمز باند به بهترین شکل برای بازدید کنندگان است.

موزه جیمز باند

قله کوه گایسلچکوگل که موزه جیمز باند بر روی آن افتتاح خواهد شد، ۳۰۴۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. از ساختمان این موزه که دو طبقه دارد و مساحت آن ۱۳۰۰ متر مربع است، می توان چشم اندازهای حیرت انگیزی از کوه های برفی و صخره های منحصر به فرد این کوهستان را مشاهده کرد.

 

 

کلمه‌های کلیدی: