آشنایی با مرکز خرید ویوو سیتی در سنگاپور

سنگاپور پایتخت کشور_سنگاپور است که از چندین جزیره تشکیل شده است، با این حال یکی از ثروتمندترین شهر-کشورهای دنیا محسوب می‌شود. مردم این شهر فرهنگ خاصی دارند که حتما شناختن آن‌ها می‌تواند برایتان بسیار جالب باشد. سنگاپور در زبان مالایی به معنی شیر است به همین دلیل این شهر به شهر «شیر» شهرت یافته‌است.به همین دلیل یک مجسمه شیر در پارک مرلیون قرار گفته است تا این مفهوم را به جهانیان برساند. می توان با جرات سنگاپور را یکی از برترین نقاط گردشگری در آسیا عنوان کرد. با توجه به مساحت کم این کشور اما سالانه پذیرای رویدادهای مهم و علاوه بر آن جاذبه های گردشگری جذابی می باشد . تا زمانی که به این کشور سفر کردید و قصد خرید داشتید به سمت آن بروید و خریدتان را انجام دهید. در ادامه با همراه باشید تا درباره مرکز خرید ویوو سیتی در سنگاپور بیشتر بدانید.

مرکز خرید ویوو سیتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در این مطلب می خواهیم ویوو سیتی در سنگاپور صحبت کنیم؛ با توجه به این که سنگاپور در سال های اخیر با پیشرفت های بسزایی برخوردار بود نیز توانسته به عنوان یکی از غول های اقتصادی در جنوب شرقی آسیا محسوب بشود و به دلیل اقتصاد دانش بنیان، گوی سبقت را از برترین های اقتصادی و علمی قاره کهن مثل کره جنوبی و ژاپن ربوده است. مرکز خرید ویوو سیتی یکی از لوکس ترین بازارهای تجاری سنگاپوری ها به شمار می رود که سالانه با استقبال میلیون ها گردشگر از سراسر جهان قرار می گیرد. در این مرکز خرید جشنواره هایی موضوعی و در کنار بازی و تفریح همگی سبب شده اند تا بازدیدکنندگان اگر خریدی هم نداشته باشند برای گذراندن اوقات خود به سمت این ویوو سیتی در سنگاپور در سفرشان حتما می روند.

مرکز خرید ویوو سیتی

معرفی اجمالی مرکز ویوو سیتی در سنگاپور

ویوو سیتی در سنگاپور به عنوان یکی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید در پایتخت این کشور واقع شده است و در سال ۲۰۰۷ میلادی نیز افتتاح گردید. وسعت این مرکز خرید در سنگاپور به ۱۴۰ هزار مترمربع می رسد و در ۵ طبقه ی ساخته شده است. زمانی وارد ویوسیتی در سنگاپور می شود قریب بر ۳۵۰ فروشگاه را شاهد خواهد بود که طیف متنوعی از محصولات را با برندهای معتبر در این مرکز خرید می توانید در اختیار داشته باشید؛ از جمله برندهای معتبری که در این ویوسیتی در سنگاپور می توانید دسترسی داشته باشید عبارت از جورجیو آرمانی  تا H&M  از پیاژه تا رالف لورن، همه در ویو سیتی در سنگاپور دارا شعبه هستند. نکته ای که باید توجه داشته باشید آن است که معروفیت ویوو سیتی، تنها به معیارهای برندینگ و فضا و معماری داخلی مرتبط نیست.

مرکز خرید ویوو سیتی

البته فروشگاه ویوو سیتی در سنگاپور تنها برای خرید کردن نیست بلکه در این مرکز خرید انواع رستوران ها و کافه ها هم وجود دارد که برای شکم گردی بسیار مناسب هستند، از آن جمله این رستوران ها می توان به فود کورت های آسیایی، اروپایی، آمریکایی و جشنواره هایی از غذا و نوشیدنی های مختلف نیز اشاره کنیم که هر کدام از این موارد در جذب گردشگر می توانند گزینه های بسیار جذابی باشند. در پشت بام ویووسیتی در سنگاپور از جمله جاهایی است که کاربران تریپ ادوایزر به آن توجه زیادی داشته و به گردشگران سنگاپور توصیه می کنند تا ارتفاع گردی در این کشور  لوکس و جذاب را در شب تجربه کنند.

مرکز خرید ویوو سیتی

ویوو سیتی برای یک خرید و تفریح خانوادگی بسیار مکانی لوکس و عالی می باشد و لحظات خوب و بسیار خوشی را در اختیار افرادی که اهل سفرهای لوکس هستند قرار می دهد. در این مرکز خرید علاوه بر تمام مواردی که گفتیم یک Kids Club هم وجود دارد که در آن یک زمین بازی جذاب و قایق های پدالی متناسب با سن کودکان نیز در آن فراهم آمده تا کودکان شما هم از آمدن به این مرکز خرید حس و حال خوبی را تجربه کنند. در نهایت برای استراحت کردن خودتان هم می توانید در محوطه مرکز خرید ویوو سیتی در سنگاپور قدم بزنید و در محوطه وسیع آن با تعدادی مجسمه و آثار هنری بزرگی که در آن وجود دارد عکس هایی به یادگار بیاندازید.

امکانات رفاهی در مرکز خرید ویوو سیتی

در این مرکز خرید امکانات رفاهی همچون پارک اسکای و سالن آمفی تئاتر هم تعبیه گردیده است تا مراجعین این فروشگاه بزرگ هر روز بیشتر از دیروز شوند.

مرکز خرید ویوو سیتی

جالب است بدانید … 

ویوو سیتی در سنگاپور دارای وای فای رایگان است و شما می توانید به محض ورود به این مرکز خرید خودتان را به پیشخوان های مشتریان که در طبقه منفی ۲ یا طبقه ۱ هستند برسانید و با ارائه پاسپورت خودتان یک کد ۶ رقمی را دریافت کنید و به اینترنت مجموعه متصل شوید. یوزرنیم شبکه ی وایفای ویوو سنترWiFi@VivoCity می باشد وپس از آن با ورود به صفحه اول، گزینه (I  am a Tourist) را انتخاب کرده و سپس کد ۶ رقمی‌  خودتان را انتخاب نمایید.

حتی شما در این مرکز خرید ویوو سنتر در سنگاپور نباید نگران شارژ موبایل خودتان باشد چرا که ایستگاه هایی در این مرکز خرید وجود دارد که شما می توانید چند لحظه در این ایستگاه بمانید و موبایلتان را شارژ نمایید. خوبی این ایستگاه ها آن است که موبایل شما در حین شارژ قفل می شود و کسی امکان به سرقت بردن موبایل را ندارد.

در صورتی که خودتان یا همراهانتان خسته شدید در این مرکز خرید صندلی های چرخداری وجود دارد که می توانید با مراجعه به پیشخوان خدمات مشتریان که همانطور که گفتیم در طبقه های منفی ۲ و یا ۱ یک صندلی چرخدار را تهیه کنید.

منبعwww.vivocity.com.sg

 

کلمه‌های کلیدی: