تور اندونزی

درباره هتل

اندونزی، بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بهشت همه گردشگرانی است که به دنبال آرامش و هیجان و کشف دنیای ناشناخته هستند. در تور اندونزی ، شگفتی های منحصر به فردی را شاهد خواهید بود که تنها در این سرزمین بی نظیر سبز و آبی به چشم می خورد.

تور اندونزی

جاذبه های گردشگری در تور اندونزی

راجا امپات

بدون شک از محبوب ترین نقاط برای غواصان، جزایر راجا امپات را می توان نام برد. راجا امپات شامل صد ها جزیره ریز و درشت است که چون مخروط هایی سبز، از دل دریا بیرون آمده اند. هنگام شنا در آب های اطراف جزیره، حسابی مراقب باشید. زیرا وارد محیط زندگی کوسه، نهنگ، اسب دریایی و صد ها گونه دیگر از آبزیانی که در آب های اطراف جزایر شنا می کنند، می شوید. در مناظر خاص و بکر این جزایر می توانید صدای آواز پرندگان اندمیک را شنیده و از تماشای گل های وحشی و ۱۴۰۰ گونه مرجان های رنگارنگی که در میان آب های اطراف زیست می کنند، غرق لذت و آرامش شوید.

کوه برومو

یکی از جذاب ترین نقاط برای گردشگران و عکاسان اندونزی، کوه برومو است. در تور اندوزی از برومو بازدید کنید تا نمایی که بخار های سولفور، اطراف قله به وجود می آورند را تماشا کنید. آن وقت متوجه می شوید که چرا کوه آتشفشانی برومو با غرش های نفس گیرش، تا این اندازه برای توریست ها جذاب است.

جزیره کومودو

کومودو بیشترین جذابیت را برای عاشقان تاریخ و زمین شناسی دارد. این جزیره زیستگاه اژدهای کومودو خوانده شده است. کومودو با سواحل عجیب و غریبش، هر گردشگری را محسور خود می کند. تپه های جزیره چشم اندازی بی نظیر به اقایانوس داشته و ساحل صورتی آن، به معنای واقعی کلمه، متعجب تان خواهد کرد.


Indonesia Tour

ساحل کلینگ کینگ

در تور اندونزی، از ساحلی که در آغوش اقیانوس قرار گرفته دیدن کرده و در آب های اطراف آن با سفره ماهی ها شنا کنید. در پایین ساحل، غار هایی وجود دارد که در آن، هر لحظه صدای چلچله ها را اکو وار خواهید شنید. با تماشای این ساحل بی نظیر، انتخاب اول تان برای تعطیلات بعد نیز تور اندونزی خواهد بود‌.

آبشار کوبان سوو

برای شناگرانی که شیرجه زنی را بهترین تفریح جهان می دانند، کوبان سوو بهشتی منحصر به فرد است. نام این جاذبه بی نظیر در زبان محلی به معنای هزار آبشار است. با ده ها آبشار کوچک و بزرگی که کوبان سوو دارد، مکانی امن برای شنا و لذت بردن از نمای دیواره های پوشیده از گیاهان شده و آرامش را به جان گردشگران باز می گرداند.

دریاچه کلیموتو

دریاچه کلیموتو را می توان یکی از عجیب ترین دریاچه ها در جهان دانست. شاید در تور اندوزی بتوانید شاهد تغییر رنگ ۳ دریاچه کلیموتو باشید. این دریاچه ها به دلیل فعالیت کوه های آتشفشانی اطرافشان، در طول سال بار ها واکنش داده و رنگی جدید به خود می گیرند. بیشتر این رنگ ها در طیف سبز تا مشکی و قرمز تا قهوه ای هستند.

در صورتی که در تور اندونزی، از دریاچه های کلیموتو دیدن کرده و خوش شانس باشید، شاهد تغییر رنگ دریاچه خواهید بود. بعد از آن می توانید در مراسم مذهبی که مردم محلی برای گذشتگان خود می گیرند نیز شرکت نمایید.

دریاچه لابوران کرمین

همجواری دو دریای آب شور و آب شیرین در اقیانوس اطلس، همه جهان را متعجب کرده است. حال می خواهیم از دریاچه ای برای تان بگوییم که حسابی هیجان زده تان می کند. دریاچه لابوران کرمین با تمیزی و شفافیت بی نظیری که دارد را می توان چون دریاچه ای کریستالی دانست.

توریست ها در هنگام شنا در آب دریاچه، می توانند به راحتی سایه خود را در کف آب ببینند. نکته عجیب این دریاچه، شیرینی سطح آب و آب شوری است که در عمق آن وجود دارد. این تفاوت تا حدی واضح است که ماهی های سطح آب و عمق آن، هرگز از مرز خود عبور نمی کنند.

کوه ریجانی

در تور اندونزی به جزیره زیبای لومبوک بروید و در این جزیره، آرامش را تجربه کنید. با تماشای آبشار های دوقلو و شنا در رودخانه هایی که در جزیره جاری هستند، طبیعت را به آغوش بکشید. بعد از همه این ها به قله کوه ریجانی رفته تا نمای بهشت را زیر پای خو ببینید.

دریاچه ای که با ترکیبات عناصر کوه آتشفشانی ریجانی، رنگ فیروزه ای به خود گرفته و بالای آن پر از دود های آتشفشانی است، قابی منحصر به فرد برای نگاه تان تدارک می بیند. کوه ریجانی، دومین کوه بلند و آتشفشانی در مجمع الجزایر اندونزی است.

هرم کارستنس

بی شک عجیب ترین کوه در جهان، همین کارستنس است. چرا که در هیچ نقطه ای از نوار استوا، شاهد کوهی به این ارتفاع و پوشش برفی نخواهیم بود. جذابیت منحصر به فرد دیواره صخره ای هرم کارستنس، سالانه طبیعت گردان بسیاری را راهی تور اندونزی می کند.

بخش عجیب ماجرا، دریاچه ای است که در پایین این کوه قرار دارد. دریاچه ایدنبرگ در زمان های مختلف، خود به خود خشک شده و در زمان دیگری مجددا می جوشد. در اوقاتی که ایدنبرگ، پر آب می شود، از قو های سیاه مهاجر، میزبانی می کند.

فستیوال های اندونزی

از آنجایی که این کشور، اقوام مختلفی را در خود جای داده، فرهنگ و رسوم مختلفی را نیز به گردشگران نمایش می دهد. در اندونزی سالانه ده ها فستیوال پر از رنگ و آواز و رقص برگزار می شود. در ادامه تعدادی از آن ها را معرفی کرده و پیشنهاد می کنیم که سفر خود را همزمان با برگزاری یکی از آن ها برنامه ریزی نمایید.

 • جشنواره فیلم اندونزی FFI
 • فستیوال مد جنبر
 • فستیوال گل توموهون
 • جشنواره گالونگان
 • جشنواره ویساک
 • فستیوال ۱۰ روز سکوت
 • جشنواره پاسولا
 • جشنواره جایلولو
 • جشنواره ماپانرتاسی
 • جشنواره سکاتان
 • فستیوال فرهنگی دینگ
 • فستیوال رامبو سولو
 • جشن استقلال اندونزی
فستیوال های اندونزی

بخشی از جشنواره های نام برده، مذهبی بوده و اقوام مختلف اندونزی بر اساس رسوم خود، در زمانی مشخص به برگزاری فستیوال های چند روزه می پردازند. کوتاه ترین آن ها ۳ روز و بعضی دیگر تا ۱۰ روز اجرا می شوند. بنابراین در سفرتان به این مجمع الجزایر، می توانید دست کم در یکی از آن ها شرکت کنید.

رزرو هتل در اندونزی

بدون شک در تور اندونزی، رویایی ترین اقامت عمرتان را می گذرانید. هتل های ساحلی و دریایی، به وفور در این کشور قد علم کرده و به چشم می خورند. نا گفته نماد هزینه رزرو این دسته از هتل ها، بسیار بیشتر از هتل هایی است که در مناطق شهری قرار دارند. بهترین هتل های اندونزی را می توان در بالی و جاکارتا دید.

برای کامل شدن این سفر، حتما شبی را در هتل های دریایی بگذرانید و روز خود را با شنا در پلاژ اختصاصی سوئیت خود، آغاز کنید. در بعضی از هتل ها، علاوه بر پلاژ اختصاصی، استخر خصوصی نیز برای هر اتاق تدارک دیده شده و گردشگران با فراق بال می توانند استراحتی آرامش بخش را تجربه کنند.

غذاهای محلی اندونزی

همانطور که می دانید اندونزی کشوری با ۱۰۰۰ جزیره و هزار فرهنگ مختلف است. تا کنون ۵۰۰۰ غذای محلی در این کشور به ثبت رسیده که ما تعدادی از محبوب ترین غذا های آن را نام می بریم.

 • ناسی گورنگ، غذای ملی
 • باکسو، خوش مزه ترین سوپ اندونزی
 • ساتای، کباب گوشت بز یا مرغ یا خرگوش
 • گادو گادو، بخور و نپرس
 • تاسی پادانگ، غذای محبوب اندونزی
 • باکمی گورنگ
 • اوپور آیام
 • باکپائو
 • ایکان باکار

سامبال، سس مخصوص غذا های اندونزی است و به جرات می توان گفت که مردم این کشور، بدون سامبال لب به غذا نمی زنند.

حرف آخر

برای تجربه سفری واقعی، با تور اندونزی در کوه و جنگل های جزایر مختلف پیاده روی کرده و گونه های مختلف گیاهی را از نزدیک ببینید. به رستوران های محلی رفته و دست پخت بی نظیر آشپزان حرفه ای را بچشید. مطمئنا از اندونزی هیچ وقت دست نکشیده و بار ها و بار ها به بزرگترین مجمع الجزایر جهان، سفر خواهید کرد.

دیدنی‌ها

هتل‌ها

شهرها