در سفر به اروپا چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

شاید برای شما هم مثل ما جذاب باشد که به تور اروپا بروید و شاید فقط یکی دوبار بتوانید این تور ها را تجربه کنید، پس باید با دقت اطلاعات قبل از سفر را کسب کنید تا خدای نکرده در اروپا به مشکل برنخورید.

در این گزارش قصد داریم نکاتی را به شما گوشزد کنیم تا مشکلات سفر به اروپا را برای شما تا حداقل کم کند.

در ایام شلوغ (های سیزن) به اروپا نروید

یادتان باشد همیشه اروپا مقصدی شیرین و زیبا برای تمامی گردشگران جهان می باشد ، همه آنها هم منتظر فصلهای توریستی با آب و هوای عالی برای سفر هستند . پس حتما در های سیزن اروپا بسیار شلوغ میوشو و شما می بایست ساعتها در صف بایستید و از اماکن دیدن کنید.

در اروپا پیاده روی کنید

در خلال تورهای اروپایی ، بعضا تورهای رایگان پیاده روی هم وجود دارد که شما با چند نفر از دوستان و یک لیدر هم صحبت خود به پیاده روی میروید و از جاهایی دیدن میکنید که هیچ خودرویی قادر به رفتن نیست. پس حتما در اروپا پیاده روی کنید.

بیش از حد برنامه ریزی نکنید

برنامه ریزی به همان میزان که خوب است ، بد هم هست. هیچ وقت در سفر خود را در چهارچوب خاصی قرار ندهید. سعی کنید در سفر مخصوصا در اروپا آزاد باشید.

به زبان های محلی صحبت کنید

در اروپا اکثرا به زبان انگلیسی مسلط هستند ، ولی شما سعی کنید زبان محلی آنان را یاد بگیرید. اروپایی ها خوششان می آید تا با زبان خودشان با آنها صحبت کنید و درخواستتان را بگویید.

Large group of multi-ethnic people cheering with arms raised

همه شهرهای اروپا زیباست حتی روستاها

حتما یادتان باشد در اروپا شهرهایی هستند که واقعا ارزش مکث چند ساعته دارند و تا به تماشای آن بنشینید. هیچ وقت از روستایی که فکر میکنید کوچک است رد نشوید. مکث کنید و با دقت مشاهده کنید. در هر کجای اروپا عکس بپیرید.

از غذاهای محلی استفاده کنید

یکی از بزرگترین لذت های زندگی غذا خوردن می باشد، مخصوصا در سفر. در مسافرت اشتها چندین برابر میشود. بهتر است هر کجا که هستید از غذاهای محلی همان جا میل کنید تا با عادات و غذاهای همه اقوام و کشورهای آشنا شوید.

 

کلمه‌های کلیدی: