اگر گیاه خوار هستید به این کشورها سفر کنید

گیاه خوارها در سفر کمی اذیت میشوند ولی با ایلیاگشت همراه باشید تا مقاصدی خوب مناسب برای گیاه خوارها به شما معرفی کنیم. آیا شما یک گیاهخوار و علاقه مند به سفر و سیاحت هستید؟ شما سفر را بسیار دوست دارید و ما اطمینان می‌دهیم بقیه چیزها مهم نیست. ممکن است که برخی به شما هشدار دهند که گیاهخوار بودن شما سبب سخت شدن سفر شده و شما در طول سفر نمی توانید رستوران های گیاهی با غذا های خوب پیدا کنید و به این فکر می کنید که جهنمی از ناامیدی در پیش روی شماست. اما فقط به دلیل اینکه شما گیاهخوارید لزوما مجبور نیستید در سفر فقط سالاد و آجیل ها را مصرف کنید.

انگلستان

شاید زمانی که به غذاهای انگلستان فکر می کنید، بشقاب هایی مملو از چیپس، ماهی و برخی غذاهای عجیب به ذهنتان خطور کند، با این حال ، اخیرا بسیاری از سرآشپزهای بریتانیایی شروع به پذیرش فرهنگ گیاهخواری کرده اند. شما تعجب خواهید کرد اگر بدانید، از هر پنج نفر در انگلستان، یک نفر به گیاهخواری روی آورده است. به همین دلیل جای تعجب نیست که رستوران های خوب این کشور بخواهند غذاهای گیاهی خوب و باکیفیت ارائه دهند.

اگر گیاه خوار هستید

تایوان

اگر صحبت از شیوه و سبک غذایی سنتی تایوان در میان باشد، غذاهای گیاهی در این میان به ستاره تبدیل می‌شوند. تایوان، این جزیره جذاب، از تعداد زیادی غذای فوق العاده خوشمزه به همراه سس های متفاوتی گیاهی برای گیاهخواران و دوستداران غذاهای گیاهی برخوردار است. قابل توجه است که به این غذاها می شود گوشت هم اضافه کرد به این معنی که این نوع غذاهای سنتی تایوان هم در سبک گیاهی و هم غیر گیاهی آن تهیه می شوند که این موضوع تنوع را در غذاهای گیاهی این کشور زیاد می کند. اگر به تایوان سفر می‌کنید، نگران نباشید هیچ کمبودی در رابطه با رستوران های گیاهی احساس نخواهید کرد چرا که بیش از ۶هزار رستوران گیاهی در این کشور وجود دارند که آماده سرویس دهی به گیاهخواران هستند.

اگر گیاه خوار هستید

ایتالیا

آیا مطلع هستید که در سراسر اتحادیه اروپا، کشور ایتالیا بالاترین نرخ گیاهخورای را داراست؟ بنابراین اگر شما برای تعطیلات و یا هدف کاری سفری به ایتالیا خواهید داشت، بدانید که شما به عنوان یک گیاهخوار در آنجا تنها نبوده و می توانید غذاهای گیاهی فوق العاده ای را امتحان کنید. نزدیک به ده درصد از کل جمعیت ایتالیا گیاهخوار هستند و از رژیم غذایی گیاهی تبعیت می کنند. به همین دلیل تعداد زیادی از رستوران های گیاهی بسیار خوب و با کیفیت در سطح این کشور وجود دارد.

اگر گیاه خوار هستید

ایرلند

ایرلند کشوری است که بیشترین رستوران گیاهی صرف، گیاهی و فروشگاه های مواد غذایی گیاهی را در مقایسه با هر کشور دیگری در جهان دارد. برخی می‌گویند که کافه پارادیزو Cafe Paradiso در شهرستان کورک Cork County بهترین این رستوران ها محسوب می شود اما ممکن است که شما به طور یکسان از غذاهای این رستوران ها در سراسر شهرهای بزرگ و روستاهای کوچک لذت ببرید. آیا واقعا علاقه مند هستید که غذاها و خوراک های سنتی ایرلندی را امتحان کنید بدون اینکه نگران زیر پا گذاشتن اصول گیاهخواری خود باشید؟

اگر گیاه خوار هستید

سوئیس

هنگامی که صحبت از مواد غذایی ارکانیک به میان آید کشوری نمی تواند جایگاه سوئیس را کسب کند. سوئیس برای استفاده از غذاها و مواد غذایی ارکانیک به طور وسواس گونه ای عمل می کند و به آن شهرت دارد و جمعیت آن ترجیح می دهند از این مواد غذایی ارگانیک استفاده کنند. این کشور در سطح بین المللی در پخت غذاهای غنی و مغزی تهیه شده از فعالیت های کشاورزی خاص و سرشاز از ترکیبات مفید، شهرت داشته و به طور برجسته ای نمایان است.

اگر گیاه خوار هستید

آلمان

یکی دیگر از مکان های این لیست که حیرت شما را بر خواهد انگیخت، کشور آلمان با فرهنگی غنی بوده که منزلگاه ۷ میلیون گیاهخوار است. اگر چه آلمان تا کنون بیش از هزار و پانصد نوع سوسیس ساخته است که بیشتر مردم آن، در طول سال، مصرف کننده مقدار زیادی از این سوسیس ها هستند، ۹ درصد جمعیت این کشور را گیاهخوران تشکیل می دهند.

اگر گیاه خوار هستید

سنگاپور

در مقصدی نسبتا کوچکتر، سنگاپور انواع غذاهای فوق العاده خوشمزه برای همه ارائه می دهد که گیاهخواران نیز شامل آنها می شوند. با وجود  ۱۷۲ رستوران گیاهی در سنگاپور مرکزی شما می توانید به طور کلی از صرف غذاهای گیاهی لذت ببرید. شما می توانید فست فود گیاهی صرف (vegan) در رستوران nomVnom و غذاهای گیاهی چند قومیتی و یا غذاهای کاملا گیاهی را در مراکز هاوکر hawker centers در سنگاپور پیدا کنید.

اگر گیاه خوار هستید

جامائیکا

آیا رهبر مذهبی فرقه راستافار Rastafarian religious را می شناسید؟ در این فرقه معتقد هستند غذایی قابل خوردن است که پاکیزه و طبیعی باشد. راستافارها معمولا هیچ نوع گوشتی را نمی خورند. حتی اگر کسی هر روز ماهی بخورد، رژیم غذایی سرشار از سبزیجات را بدون اینکه از آن دست بکشد، حفظ می کند. علاوه بر این، در اینجا رژیم غذایی غنی از میوه ها و آب میوه ها وجود دارد. این سبک غذایی دارای سسی خوشمزه به نام جرک Jerk sauce است که می تواند به همه غذاها اضافه شود و باعث لذیذ شدن غذاها شود.

اگر گیاه خوار هستید

هند

هندوستان اولین و تنها مکان مقدسی از غذاهای گیاهی و گیاهی صرف بوده که می توان گفت بهترین نقطه برای بازدید گردشگران گیاهخوار است. با وجود بیش از پانصد میلیون گیاهخوار، این کشور متعهد شده تا طیف وسیعی از غذاهای خوشمزه گیاهی با طعم های خاص را ارائه دهد. علاوه بر این، اگر شما برای خرید هر گونه مواد غذایی بسته بندی شده به فروشگاه ها و مغازه های هند مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که بسته های مواد غذایی اگر گیاهی باشند دارای یک علامت سبز و اگر غیر گیاهی باشند دارای یک علامت قرمز یا قهوه ای هستند و این مساله از ویژگی های مهم و بارز همه بسته بندی ها در این کشور است.

اگر گیاه خوار هستید

منبعblog.raynatours.com

 

کلمه‌های کلیدی: