چگونه چمدان سفر ببندیم ؟

اگر شما اهل مسافرت هستید و به عنوان یک گردشگر حرفه ای محسوب می شوید که دیگر نیازی به خواندن این گزارش ندارید. اما اگر مثل من سالی یکبار به سفر میروید حتما این مقاله را با دقت بخوانید. در اینجا قصد داریم تا شما را با با یکی از پر چالش تری امور سفر یعنی نحوه بستن صحیح چمدان را آموزش دهیم.

یکی از اولین کارها برای مسافرت رفتن بستن و آماده کردن چمدان است ، کاری که اگر در آن بی دقتی انجام گیرد میتواند شما را در سفر به دردسر بیندازد. چه برای دو روز تعطیلات آخر هفته چمدان خود را می بندید یا چه برای تعطیلاتی دو هفته ای، فرقی ندارد، باید اصولی یاد بگیرید که چگونه بار سفر خود را ببندید.

1- فهرست اقلام مورد نیاز در سفر را تهیه کنید

باید اول بنشینید و یک بار دیگر مرور کنید که چیزهایی از صبح تا شب را نیاز دارید. از لباس و غذا شروع کنید و تا دارو و وسائل استحمام ادامه دهید. سعی کنید چیزی از قلم نیوفتد.

2- لباس ها را لوله کنید.

سعی کنید تما لباس هایتان را بصورت گرد و لوله در چمدان بگذارید . اینکار باعث می شود تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. به تصویر زیر دقت کنید. سعی کنید از فضاهای مرده استفاده کنید و تمام فضا ها را پر کنید.

Open suitcase with clothing on Bed

3- وسایل شکستنی را بین لباس ها بگذارید.

هر وسیله ای شکستنی است را سعی کنید در مرکز چمدان لابه لای لباس ها قرار دهید تا شکسته نشود و سالم به مقصد برسد. وسادل شکستنی مانند عطر و ادکلن و ریش تراش و ….

4- سایز صحیح چمدان را انتخاب کنید.

یکی از دیگر از قسمت های مهم سفر همین انتخاب نوع چمدان است . سعی کنید چمدانی با سایز مناسب انتخاب کنید که بعد از تکمیل زیاد سنگین نشود و راحت بتوانید جابجا کنید.

5- یکبار چمدان را تست کنید.

در خانه خود یکبار چمدان بسته شده را کامل باز کنید و با خود خیال کنید در مقصد هستید . ببینید همه موارد را تکمیل برداشته اید ؟ بعد از اینکه مطمئن شدید همه چیز هست، دوباره چمدان را ببندید.

فکر میکنم تقریبا با نحوه بستن چمدان آشنا شدید . سفر خوبی داشته باشد.

 

 

کلمه‌های کلیدی: