هتل سوچی پالاس ایروان

Sochi Palace Hotel Yeravan

معرفی و تصاویر

هتل سوچی پالاس ایروان یکی از هتل های4 ستاره و ارزان قیمت ارمنستان به شمار می رود، که به راحتی از سر و صدا و شلوغی شهر ایروان فاصله دارد و تنها در قلب بسیاری از جاذبه های ارمنستان قرار دارد.هتل سوچی پالاس ایروان، در مرکز ایروان نیست، اما تنها 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد و ما مفتخریم که اعلام کنیم سالانه بیش از 25 درصد از مسافران و گردشگران هتل سوچی پلاس رو رزرو می کنند. ما همیشه پیشنهادهایی در دسترس داریم، در صورتی که پیشنهاد مناسب را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید، متخصص ما بهترین پیشنهاد هتل در ایروان را فقط برای شما پیدا خواهد کرد.و لطفا توصیه ما را بپذیرید: همیشه قبل از رزرو، آنچه را که مردم درباره هتل می نویسند بخوانید و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

ویژگی های اتاق های هتل سوچی پالاس ایروان 

هدف هتل ها، ارائه خدمات عالی است. اتاقهای هتل با تکنیک روانشناسی رنگها میباشد. در اتاقها و لابی و رستوران تا استخر هتل از تم رنگهای مختلف استفاده شده که از نظر علمی نیز کاربرد آنها تائید شده است.هتل سوچی  ارمنستان در مرکز ایروان نیست، اما تنها 15 دقیقه رانندگی با مرکز اصلی ایروان دارد.

برخی از اتاق ها دارای منظره کوه آرارات است که انگیزه زیادی برای مسافران برای انتخاب این سبک اتاقها ایجاد میکند .هر طبقه دارای پیشخدمت و خدمتکار اختصاصی است، مهمان هرگز منتظر نخواهند ماند و هر سفارش به موقع می رسد.هتل “کاخ سوچی” در ایروان دارای 6 طبقه است که فرصتی عالی برای انتخاب نوع اتاق به شما می دهد. دسته بندی ها از نظر اندازه، دیدگاه ها، امکانات خاص موجود در یکدیگر متفاوت هستند.

امکانات اتاق های هتل سوچی پالاس 

درباره اتاق هتل سوچی پالاس ایروان میتوان گفت کاخ سوچی دارای 50 اتاق با رنگهای مختلف است که به طور کامل برای تمام فصول تنظیم می شود، در فصول گرم یک تهویه مطبوع وجود دارد و در زمستان ساختمان سالن گرم می شود. بسیاری از مهمانان گرما هتل را ستایش می کنند؛ زیرا زمستان در ارمنستان نسبتا سرد است اما حضور زمستان در هتل وجود ندارد. هتل سوچی پالاس در ایروان راه خود را برای مراقبت از طراوت اتاق، بر خلاف بسیاری از هتل ها در ارمنستان، با استقرار و نوسازی هتل سوچی پالاس انجام داده است مهمترین مسائل مربوط به دیوارها و پنجره ها است.

همه اتاق‌ها مبله و مجهز میباشد، همچنین دارای قسمت نشیمن یا اتاق نشیمن جداگانه هستند، چیزی که در این مورد عالی بهنظر میرسد،  اینکه اگرچه اتاق‌ها مبله و شیک هستند، اما واقعاً مقرون به صرفه است، بگونه ای که مردم به آن «هتل ارزان در ایروان» می‌گویند.هر طبقه دارای گارسون و خدمتکار اختصاصی است، مهمانان ما هرگز بیشتر منتظر آنها نبوده اند، هر سفارش به موقع می رسد، بدون استثناء تاخیر.اندازه اتاق ها هتل را متمایز می کند، آنها در مقایسه با اکثر هتل های ایروان واقعا بزرگ هستند(از 30 متر مربع به بالا 83.7 متر مربع).

پیشنهادات :

رزرو آنلاین هتل یا مستقیماً در وب سایت ما یا با آژانس های مسافرتی آنلاین آسان است، بلکه به دنبال هتلی در سراسر ایروان باشید که بتوانید چمدان های خود را همراه خود حمل کنید، همچنین فقط یک یا دو شب اول را به صورت آنلاین رزرو کنید، سپس می توانید ببینید که آیا اتاقی را که به صورت آنلاین رزرو کرده اید دوست دارید یا باید اتاق بهتر یا اتاقی با رنگ های متفاوت پیدا کنید، علاوه بر این می توانید مستقیماً با پذیرش هتل تماس بگیرید و تخفیف های بیشتر یا چند گزینه خوب دریافت کنید.

در بسیاری از نقاط اروپا، از جمله ارمنستان، هنگام خروج از فرودگاه، با تورهای مختلف روبرو خواهید شد، مگر اینکه این افراد برای هتل خود کار کنند، آنها افرادی هستند که برای آوردن شما به هتلی در ارمنستان کمیسیون دریافت می کنند.اگر هتلی را رزرو کرده اید، ترانسفر فرودگاهی داشت، که با آن بروید در غیر این صورت خودتان به هتل بروید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
استخر سر پوشیده
سالن ورزشی
رستوران