هتل مگ ایروان

Meg Yerevan Hotel

معرفی و تصاویر

هتل مگ ایروان ارمنستان با پارکینگ رایگان و اتاق‌های بدون آلرژی در محل، در منطقه کنترون، با 5 دقیقه پیاده‌روی از موزه ماتنداران واقع شده است. این هتل 3 ستاره نقطه شروع خوبی برای دیدنی‌های ایروان از جمله موزه هنر روسیه و موزه فضای باز ایروان است.

محل این هتل تا میدان جمهوری حدود 20 دقیقه پیاده‌روی دارد. هتل با حدود 10 دقیقه پیاده‌روی به مرکز شهر نزدیک است و با پیمودن تنها 1.2 کیلومتر شما را به پارک عمومی‌ عاشقان می‌برد. همچنین پیاده‌روی تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو (Yeritasardakan)  10 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی 25 دقیقه زمان می برد.

اتاق‌های شیک، تخت‌های مجلل راحت، امکانات مدرن به همراه کارکنان صمیمی، مودب و حرفه‌ای هتل مگ ایروان این نوید را می‌دهند که اقامت شما در ایروان را خاطره‌انگیز کنند.
لازم به ذکر است که این ملک از 1 ژانویه 2022 تا 1 آوریل 2022 به دلیل بازسازی بسته خواهد بود و پس از اتمام بازسازی، فعالیت خود را از سر می‌گیرد (تاریخ اتمام ممکن است تغییر کند). همچنین امکانات بدنسازی از 1 ژوئیه 2021 تا 1 ژوئن 2022 در دسترس نخواهد بود (تاریخ ممکن است تغییر کند).

هتل مگ کجا قرار دارد؟

این هتل در منطقه کنترون واقع شده است و در فاصله 2 کیلومتری تا آبشار ایروان و میدان جمهوری قرار دارد. موزه ماتنداران و خانه اپرای ایروان نیز 15 دقیقه با این هتل فاصله دارند.

امکانات هتل مگ ایروان

هتل مگ در کنار سرویس اتاق 24 ساعته، دارای خدمات دربانی و خشکشویی می‌باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته، صبحانه رایگان، چک این و چک‌اوت سریع، آلارم دود، نگهبانی 24 ساعته، صندوق امانات و مرکز زیبایی نیز در هتل ارائه می‌شود. این هتل برای راحتی بیشتر، خدمات بلیط، شاتل فرودگاه، حمل و نقل فرودگاهی، نگهداری از کودک، مسیر قابل دسترسی با ویلچر، سرویس هتل، اتاق‌های غیر سیگاری، خدمات ماساژ، وای فای رایگان در مناطق عمومی ‌و پارکینگ رایگان را نیز ارائه می‌دهد.
همچنین پارکینگ مهمان و پارکینگ عمومی ‌در یک مکان نزدیک به هتل نیز به صورت رایگان امکان پذیر است.

اتاق‌های هتل

تنها با هفت سوئیت جادار یک و دو اتاقه، اتاق‌های این هتل بر اساس مفهوم ساده برای انجام هر کاری را ممکن می‌کند تا مهمانان احساس کنند در خانه هستند.
این 7 اقامتگاه با پخش کننده دی وی دی و مینی بار ارائه می‌شوند. همچنین همه 7 اتاق عایق صدا دارای وای فای رایگان و تخت‌های روبالشی دارای روتختی و ملافه‌های درجه یک بوده و تلویزیون‌ها مجهز به شبکه‌های ماهواره‌ای هستند. علاوه بر این سوئیت‌های این هتل 3 ستاره دارای آشپزخانه‌های کوچک با یخچال و قسمت غذاخوری مجزا می‌باشد.

امکانات اتاق‌ها

اتاق‌های هتل مگ ایروان امکانات تجاری مناسب شامل: میز و گاوصندوق، کنترل آب و هوا و تلویزیون و همچنین تلفن را ارائه می‌دهد. تماس‌های محلی رایگان ارائه شده است (ممکن است محدودیت اعمال شود). همه اتاق‌ها امکانات: تهویه مطبوع، مینی بار، دمپایی، تهیه چای و قهوه، آشپزخانه کوچک، دسترسی به اینترنت بی سیم، بطری آب رایگان، پرده/ پرده خاموشی و حمام اختصاصی دارند. حمام‌ها شامل دوش، دمپایی، لوازم بهداشتی رایگان و سشوار هستند.
علاوه بر این، ماساژ داخل اتاق و اتو / میز اتو را نیز می‌توان درخواست کرد و خدمات خانه‌داری روزانه در هتل مگ ایروان ارائه می‌شود.
برای غذاخوری نیز رستورانWine Republic در فاصله 1.7 کیلومتری هتل، غذاهای فرانسوی، اروپایی و مدیترانه‌ای را برای لذت شما ارائه می‌دهد.

قوانین هتل مگ ایروان

  •  هزینه‌های اضافی ممکن است اعمال شود و بسته به قوانین هتل مگ ایروان متفاوت است.
  •  برای هزینه‌های جانبی ممکن است هنگام ورود به سیستم، کارت شناسایی عکس‌دار دولتی و کارت اعتباری، کارت نقدی یا سپرده نقدی لازم باشد.
  •  درخواست‌های ویژه را نمی‌توان تضمین کرد.
  •  درخواست‌های ویژه مشروط به دردسترس بودن در هنگام ورود است و ممکن است هزینه‌های اضافی را متحمل شوند.
  •  نام کارت اعتباری مورد استفاده در هنگام ورود برای پرداخت هزینه‌های جانبی باید نام اصلی رزرو اتاق مهمان باشد.
  •  این هتل کارت‌های اعتباری عمده و پول نقد را می‌پذیرد.
  •  ورود حیوانات خانگی به هتل مگ ایروان مجاز است.
  •  اقامت کودک حداکثر 3 ساله در صورت استفاده از تخت‌های موجود رایگان است.
  •  تخت‌های تاشو/ اضافی برای هر شب با پرداخت هزینه نیز موجود است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات