ویوالدی پنت هاوس | Vivaldi Penthouse Ayuntamiento

شرح

ویوالدی پنت هاوس در شهر والنسیای کشور اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان به کافه‌ها و رستوران‌ها و بانک‌های زیادی نزدیک است. همچنین تا فرودگاه والنسیا 10کیلومتر و تا ایستگاه قطار شمالی 20 دقیقه فاصله دارد. جالب است بدانید که تا اماکن توریستی و دیدنی شهر هم کمتر از یک کیلومتر فاصله دارد.

تمامی واحدهای بزرگ این هتل آپارتمان دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تلویزیون، DVD Player، CD Player، مبل ال، حمام خصوصی، سشوار،اتو، آشپزخانه و اتاق نشیمن هستند. آشپرخانه این هتل آپارتمان دارای تجهیزاتی مانند اون، ماشین ظرفشویی، یخچال، ماشین لباسشویی، ماکروویو و کتری برقی است. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه دارید، بهتر است بدانید که مسئولان ویوالدی به شما اجازه‌ی ورود آن را نخواهد داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ عمومی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 30 یورو استفاده کنید و به یاد داشته باشید که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید.

در این هتل آپارتمان می‌توانید از امکانات دیگری مانند اتاق‌های خانوادگی، تهویه مطبوع و سیستم گرمایش هم استفاده کنید. مترجم‌ های هتل آپارتمان والنسیا به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. مسئولان ویوالدی پنت هاوس برای مهمانانی که دارای معلولیت هستند، امکانات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
پارکینگ
صبحانه بوفه
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
تراس

مشخصات تماس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک