هتل آپارتمان تکسی دورز | Teixidors de Palomar

شرح

هتل آپارتمان تکسی دورز در شهر والنسیای کشور اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان از مرکز خرید مرکزی شهر والنسیا 200 متر فاصله دارد. به طور کلی این هتل آپارتمان تا اماکن توریستی و دیدنی شهر کمتر از یک کیلومتر فاصله دارد. تکسی دورز یکی از بهترین انتخاب ها برای زوج های جوان است. این مکان منظره‌ی زیبایی از شهر به شما ارائه می‌دهد.

تمامی واحدهای این هتل آپارتمان دارای اینترنت وای فای هستند. همچنین واحدهای این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه خصوصی که دارای تجهیزاتی مانند ماشین ظرفشویی، اون و قهوه ساز است. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که مسئولان این هتل‌ آپارتمان به شما اجازه‌ی ورود آن را نخواهند داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 15 یورو استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید.

مترجم‌ های داون تاون به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و لهستانی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. همچنین در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌ توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی و اجاره‌ی دوچرخه استفاده کنید. همچنین در این هتل آپارتمان برای کودکان امکاناتی مانند کالسکه، نرده محافظ، پازل و بازی فکری در نظر گرفته شده است.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
تراس

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۳ ۹۱ ۰۶ ۱۹
وب‌سایت
آدرس: Carrer dels Teixidors, ۳, ۴۶۰۰۱ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک